1

@mekston Jesli Zverev nie wróci z serwisem to nie ma czego szukac.To on go trzymał w tym turnieju ze w kluczowych momentach nie oddał nikomu podania a tu łamany jest co chwile.

1

Na duzy plus ze Carlos zacznie sobie drugi set.Sasza dzisiaj przeciętny na podaniu więc ewentualny łamak moze ustawić set.

2

@MesQueUnClub96 A kto w tenisie jest najprzystojniejszy

1

@TR3YWAY Pewnie nie ale skoro mozna więcej to czemu nie

1

@mekston Nie ma co być zachłannym chociaz mogł klepnąc tego seciora.Dobrze dzisiaj gra a to Sasza musi wejsc do gry.

3

@TR3YWAY Idzie zarobić i pograć z GOATEM Arabii wiec chyba dobrze

0

@Barcanajlepszyteam Na konferencji mocno się oburzył jak go o to zapytali

1

@Barcanajlepszyteam Novak wybitnie returnuje i neguje tego ale Carlos rowniez.To chyba jego największy atut.

2

@JimMorrisonFCB Tez tu juz gra z naprawde wybitnie returnującym zawodnikiem

4

@mekston @JimMorrisonFCB Ma ten magic touch

3

@kigani Jak Rafa nie miał ładnego stylu gry to nie wiem kto to miał.Wiadomo Federer to elegancja ale nie powiesz mi ze forehand Nadala nie jest ikoniczny.

2

@kigani Osiągniecia Rafy troche nie oddają jego skilla na twrdej i na trawie

5

@MesQueUnClub96 Nie do końca.Novak w formie napewno byłby jednym z faworytów ale czy pokonałby Sinnera,Zvereva czy Carlosa to nie wiem.Bardzo dobrym poziom jest na tym turnieju.

6

@MesQueUnClub96 Ale nie napisalem nic o Serbie dodi

0

@takisobiektos Ma zostac w Phoenix na next sezon,w sumie nic to nie znaczy ale czasami mial momenty

21

@kigani Rafa na 80% mozliwosci by seta nikomu nie dał

1

Bol Bol jako gość


1

@mekston Carlos odpowiada podobnie xd

1

@mekston Bez podania Sasza nie ma szans w tym meczu ale pewnie to wróci

2

Najwiekszy atut Zvereva narazie na poziomie Nadala 38 letniego bym powiedział

0

Ale start Saszki xd

0

@takisobiektos Moze nie chciał

4

Best duo Pana Leszka i Pana Karola nie mogło zabraknąc na finał.Chyba najlepszy duet komentatorski ogólnie w sporcie.

2

Ten mental go zaprowadził na szczyt.


1

@FcPortoFan1999 Wychowanek Realu

1

Ciekawe pytania do Luki przed G2


1

@Pawlak1992 Przed turniejem bym powiedział ze jesli nie Nadal i Alcaraz to niech Zverev wygra pierwszy raz w swoim zyciu szlema

1

Opinia Laty


2

@mekston Oglądanie Carlosa to must have dla miłosników tenisa

1

Taco x Iga.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?