Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 Perfekcyjny gem do 0
2
Kto wie czy Alcaraz nie wygrał najwazniejszego gema w tym secie i cyk 4:2.
@mekston
0
@mekston Przełamanie Zvereva bedzie na wage złota
3
Zawsze ciekawa dyskusja ale na ten moment to bym powiedział jednak ze Brown chociaz wydaje się ze Tatum ma wieksze umiejetnosci.
@fart @zadafcb @takisobiektos @BartqRKO
1
@mekston Tutaj jednak ma więcej atutów niz na twardej ale podanie Zvereva wiadomo jaką ma moc
2
Ciekawa opinia.
5
@mekston To wiatr z Wimbledonu
2
@takisobiektos Zbyt dobry zawodnik zeby tu przegrac 3:0 i nie rywalizować
2
No to Sasza ma to napewno.Podwójne przełamanie konczy ten set tak naprawde.
0
@mekston Troche jak z Sinnerem
0
@mekston Jesli przegra jeszcze raz swoje podanie to napewno
4
Zverev co odegrał wow
0
@mekston Bedzie się to zdarzac.Moze w przyszłosci jakos lepiej bedzie to wyglądac tzn stabilniej
1
@mekston Carlos i tak jak na siebie trzyma ten swój serwis
0
@mekston Arcywazny gem dla Zvereva
3
Juz wiadomo dlaczego Hubert odpadł z Garrosa
0
@MesQueUnClub96 Pewnie szansa zawsze jakaś jest ale wiadomo jak jest
5
@MesQueUnClub96 Kogo Hubert by ograł z topki?Nie widze go ze Zverevem,Alcarazem,Sinnerem czy Ruudem.Moze z Medem by wygrał na maczce.
3
@MesQueUnClub96 I zobacz gdzie był ten serwis gdy grał z Dimą
7
@MesQueUnClub96 Na ziemi bez szans Hubert
0
Ma czego żałowac Zverev w tym gemie.Miałby idealny start a tak presja na swoim podaniu.
1
@mekston Troche choke
1
@mekston No z 40:0 zrobil szanse dla Saszy
3
@Bocheno1 Jeszcze duzo czasu,Zverev mocny jest fizycznie wiec gotowy na 5 setówki
0
@MesQueUnClub96 Opinia @FcPortoFan1999
1
@mekston Sasza szykuje się na obrone złota w igrzyskach
1
@mekston Jesli Zverev nie wróci z serwisem to nie ma czego szukac.To on go trzymał w tym turnieju ze w kluczowych momentach nie oddał nikomu podania a tu łamany jest co chwile.
1
Na duzy plus ze Carlos zacznie sobie drugi set.Sasza dzisiaj przeciętny na podaniu więc ewentualny łamak moze ustawić set.
2
@MesQueUnClub96 A kto w tenisie jest najprzystojniejszy
1
@TR3YWAY Pewnie nie ale skoro mozna więcej to czemu nie