Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Juz za 30min Rafix po raz trzeci na korcie. @mekston
1
@MesQueUnClub96 Znowu odpadnie?
0
Ant x Michael
4
Minnesota wysyła Phoenix na wakacje z wynikiem 4:0 a Devin Booker dał maxa w tym meczu co miał.Ciężkie lato przed Suns.
6
Dla takich ludzi jak on płaci się za bilety by móc go oglądać.Kiedys był Michael Jordan a dzis jest Anthony Edwards.Nie ma jeszcze tych osiągnieć ale jego ambicja i wola walki jest tam gdzie trzeba. @Comentateiro
1
@barcelonaLM Nie mozemy stracic dodiego
4
Ależ broda skuteczny do bólu.Dawno nie widzialem u niego takich %.Wycisnął ten mecz do maxa.
1
@fart Niesamowity rzut po pięknym step backu
1
@barcelonaLM Paul George bedzie się snil dziś Dallas
4
Po raz kolejny Doncic zza łuku jest mierny i dzis 1/8.Od goscia kalibru MVP mozna wymagać ciut więcej.
1
Biedny Kyrie sam tego nie wygra
0
Kyrie więcej trójek niz całe Dallas.Dzis bohater.
0
@Matheu12 Sam powiedział ze trzyma Xaviego ze względu na to ze jest Xavim.Tam pół jego rodziny i kumplów pewnie ma robote w Barcelonie.
0
@MesQueUnClub96 Bo to wielki gracz ale ze skutecznością ma problemy.Forsuje rzuty z bardzo ciężkich pozycji.
0
Statystycznie te play offy póki co sa przeciętne ze strony Doncicia.Rzutów od groma oddaje to i punktów nazbiera ale jak zobaczy się na cyferki to jest 37% z gry i 30% zza łuku więc stypa w opór.
1
@MesQueUnClub96 Luka dziś jest słabiutki zza łuku a z gry tez rewelacji nie ma
1
@Comentateiro Pytanie ile sił starczy Kyriemu
1
@MesQueUnClub96 Kyrie odrobił a nie Dallas
2
@MesQueUnClub96 Dobrze wiemy że gdyby Theo był na miejscu Dumfriesa już dziś by miał zakończoną kariere
7
Do tej pory nie wiem czemu nie jest to nigdzie nagłaśniane.Skandal na tle rasistowskim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Harden niczym słup
1
@budel17 No Kyrie chyba 16 pkt w tej kwarcie bo pierwszą zakończył na 0
1
No uratował ten mecz Kyrie.Topka kwarta i wynik juz nie taki straszny.
5
Kibice NY bezlitosni.
1
@czółkovsky Najlepszy zawodnik dzisiaj pod kazdym względem
1
@budel17 Kyrie jako jedyny wie co to rzut z dystansu w Dallas
1
@MesQueUnClub96 Szybko bedzie mozna isc na fortnajta
1
@Comentateiro Wiadomka ale odrabianie 20pkt w play offach bywa cięzarne
0
T@FcPortoFan1999 Taaaaak