2

Juz za 30min Rafix po raz trzeci na korcie. @mekston


1

@MesQueUnClub96 Znowu odpadnie?

0

Ant x Michael

4

Minnesota wysyła Phoenix na wakacje z wynikiem 4:0 a Devin Booker dał maxa w tym meczu co miał.Ciężkie lato przed Suns.


6

Dla takich ludzi jak on płaci się za bilety by móc go oglądać.Kiedys był Michael Jordan a dzis jest Anthony Edwards.Nie ma jeszcze tych osiągnieć ale jego ambicja i wola walki jest tam gdzie trzeba. @Comentateiro


1

@barcelonaLM Nie mozemy stracic dodiego

4

Ależ broda skuteczny do bólu.Dawno nie widzialem u niego takich %.Wycisnął ten mecz do maxa.


1

@fart Niesamowity rzut po pięknym step backu

1

@barcelonaLM Paul George bedzie się snil dziś Dallas

4

Po raz kolejny Doncic zza łuku jest mierny i dzis 1/8.Od goscia kalibru MVP mozna wymagać ciut więcej.

1

Biedny Kyrie sam tego nie wygra

0

Kyrie więcej trójek niz całe Dallas.Dzis bohater.

0

@Matheu12 Sam powiedział ze trzyma Xaviego ze względu na to ze jest Xavim.Tam pół jego rodziny i kumplów pewnie ma robote w Barcelonie.

0

@MesQueUnClub96 Bo to wielki gracz ale ze skutecznością ma problemy.Forsuje rzuty z bardzo ciężkich pozycji.

0

Statystycznie te play offy póki co sa przeciętne ze strony Doncicia.Rzutów od groma oddaje to i punktów nazbiera ale jak zobaczy się na cyferki to jest 37% z gry i 30% zza łuku więc stypa w opór.

1

@MesQueUnClub96 Luka dziś jest słabiutki zza łuku a z gry tez rewelacji nie ma

1

@Comentateiro Pytanie ile sił starczy Kyriemu

1

@MesQueUnClub96 Kyrie odrobił a nie Dallas

2

@MesQueUnClub96 Dobrze wiemy że gdyby Theo był na miejscu Dumfriesa już dziś by miał zakończoną kariere

7

Do tej pory nie wiem czemu nie jest to nigdzie nagłaśniane.Skandal na tle rasistowskim.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Harden niczym słup


1

@budel17 No Kyrie chyba 16 pkt w tej kwarcie bo pierwszą zakończył na 0

1

No uratował ten mecz Kyrie.Topka kwarta i wynik juz nie taki straszny.

5

Kibice NY bezlitosni.


1

@czółkovsky Najlepszy zawodnik dzisiaj pod kazdym względem

1

@budel17 Kyrie jako jedyny wie co to rzut z dystansu w Dallas

1

@MesQueUnClub96 Szybko bedzie mozna isc na fortnajta

1

@Comentateiro Wiadomka ale odrabianie 20pkt w play offach bywa cięzarne

0

T@FcPortoFan1999 Taaaaak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?