Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston 3x król strzelców why not
5
Real w swoim żywiole
https://x.com/chieftadic10fb/status/1785390944004542590
0
Ponawiam tylko PSG moze pokonac Real @mekston
3
@PatrychoO Zaraz się zaczyna Coventry vs Ipswich o awans do Premier League
1
Jeden gem i Felix melduje się w 1/4.Słabiutka koncówka Ruuda i oddanie podania.
3
@MesQueUnClub96 Chłop co odgapia od @macio_944
1
@agaFCB Bedzie ciężko.Dzien po dniu Rafa jeszcze nie grał.
0
@Popitek12 Dlaczego Hurkacz odpadł z Taylorem?
2
@mekston Szkoda ze nie mógł zagrac w Monte Carlo i Barcelonie.Pewnie fajne wyniki by wpadły.
1
@mekston Oj tak.Masters 3x z rzędu to szaleństwo.
4
Bicie rekordów w wieku 20 lat zawsze imponuje. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
1
@mekston No napewno.Ruud to clay zawodowiec a Felix mimo wszystko nie ma tego czegoś
0
Felix w 1/4 dużego turnieju to by była niespodzianka spora.Jest na dobrej drodze Kanadyjczyk.
2
@blakkudium Ten skład Realu zawsze jakos wydaje się taki sredni ale boisko weryfikuje na korzysc białych.
1
La bamba szkalowała tak Tuchela a fakty sa takie ze to on jest w półfinale LM a nie Guardiola czy Arteta.Lige przegrał ale z takim rywalem to nie jest wstyd przegrać.Szkoda ze nie obejmie Barcelony.
4
Gdzie jak nie w domu robić takie wyniki. @mekston @barcelonaLM
1
Ależ dzisiaj Carlos zawala kluczowe pilki.No z 3:0 na 3:4..
0
Ledwo ten gemik wyciagniety.
0
@mekston Zdecydowanie tam bylo 40;0?
0
Oj moze żałować tych meczowych Carlos
1
Szkoda tego seta bo dodatkowe zmęczenie nie jest potrzebne
1
@mekston Fritz ma 3:1 w h2h ale te mecze były bardzo close także no
2
Tak to można zaczynać sety.Niemiec chyba poczuł siłe Hiszpana i sa kłopoty.
0
@mekston U Carlosa z tym podaniem jest róznie wiec tymbardziej kazde przełamanie na giga plus
4
Carlitos show.
2
@barcelonaLM Dobrze mu sie ulozyla drabinka ze Sasza out
1
@mekston @Emhyr Dla mnie to są bardzo podobni plejerzy.Hubi ciut większy bo ma lepsze osiągniecia ale wrzuciłbym ich do tej samej kategorii.
1
Ależ maszyna na clayu
4
@MesQueUnClub96 Chyba jedyny zawodnik który został ci do kibicowania
3
@mekston @MesQueUnClub96 Zapewniał mnie ze Hubi jest dobry na mączce