Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Ostatni raz wtedy był zdrowy
0
@Volk Wielki Szkot
4
@MesQueUnClub96 No co ty nie powiesz xd
0
@Colon Jesli on wróci to napewno nie zagra z Medem bo będzie padnięty
0
@barcelonaLM Jeden z jego nielicznych plusów ale zawsze cos
5
@barcelonaLM I ich lider czyli @MesQueUnClub96
1
@fart W sumie prawda
0
@mekston Rywal idealny
0
@mekston Ciezko powiedziec.Zalezy co z jego synem będzie
0
@MesQueUnClub96 Kto wie.Lubi się z Irvingiem i Luke chyba tez.
4
Kazdy klub będzie zainteresowany podpisaniem James'a jesli pójdzie na rynek wolnych agentów.
3
@barcelonaLM Wole PSG szczerze.Borussia nie postawi oporu Realowi.
2
Ajaj szkoda tego seta.Czech łamie Rafe przy pierwszej swojej okazji. @mekston
0
Kiepski wynik dla Bayernu jak tak to się skończy.Jechac do Hiszpanii bez zaliczki to lipna sprawa.
4
@tbas Mbappe wygra ZP
1
Aj szkoda tego gema Nadala.Spokojnie mógł łamać Czecha.
2
Kto by pomyślał ze te największe talenty są/były z bundesligi czyli Wirtz,Musiala i Jude.
1
@macio_944 Real dopiero jak odpadnie to bedzie mozna uznac ze koniec
7
A Kane 43 bramka w 43 meczu w tym sezonie.I to jest jego debiut w nowym klubie.Crack.
0
Simeone ma chyba dosyć futbolu
https://x.com/SkySportsTennis/status/1785400714321142011
4
Moze on wynagrodzi wieczór @mekston
4
@Mario96w Jesli Borussia awansuje to wiadomo jak to sie skonczy
0
@macio_944 I zobacz nikogo z nich tu nie ma.Czasami trzeba schować dume i zagrac prymitywnie i wygrać puchar.Okrutne ale tak jest.
1
@macio_944 Real gra po to by wygrywać a reszta niestety po to by dobrze się pokazać
0
@mekston 3x król strzelców why not
5
Real w swoim żywiole
https://x.com/chieftadic10fb/status/1785390944004542590
0
Ponawiam tylko PSG moze pokonac Real @mekston
3
@PatrychoO Zaraz się zaczyna Coventry vs Ipswich o awans do Premier League
1
Jeden gem i Felix melduje się w 1/4.Słabiutka koncówka Ruuda i oddanie podania.
3
@MesQueUnClub96 Chłop co odgapia od @macio_944