Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Doncic jaki rage
2
@macio_944 Indywidualne błędy pogrążają druzyne.Niezły dwumecz PSG-Real od Cancelo.
0
@MesQueUnClub96 Irving w sumie tylko
2
Zabawa Clippers trwa w najlepsze
1
@barcelonaLM Jude walczy o ZP z Mbappe
4
Pedri fizycznie czasami wyglada jakby w kopalni robił cały tydzien
1
Partidazo gwiazd Dallas
1
@takisobiektos Westbrook dobra energia z ławki
4
Takie bambiki jak z całym szacunkiem Lucas robią Cancelo bez mydła.Zjazd do bazy.https://x.com/NoodleHairCR7/status/1782147693105582243
1
Miazga.
0
Najgorsza połowa Dallas w tym sezonie? @takisobiektos @MesQueUnClub96
0
Piękny ten pass brody do Westbrooka.
1
@MesQueUnClub96 Nawet z wolnych
1
Dallas w ataku dramat ale jaka dzika obrona Clippers
2
@takisobiektos Uwielbiam to jego mrożenie,czeka czeka i leci
3
Harden dzisiaj jak w prime Houston
0
Zawodnicy Dallas to czasami mam wrazenie mają klapki na oczach i byle nie spieprzyc czegoś
1
@MesQueUnClub96 Za duzo forsują tych rzutów a malo jest wjazdów pod kosz od Kyriego ale tez dobrze go kryją
1
Westbrook vs PJ za garażami
1
@MesQueUnClub96 Zaskakuje mnie ze Zubac wygląda jak prime shaq pod koszem xd
2
Ale ich jadą XD @takisobiektos @MesQueUnClub96
2
@MesQueUnClub96 @takisobiektos Leonard był problemem
2
Pamiętajmy po tym sezonie konczy sie kontrakt wiec trzeba zaczac grac Xd
1
Mr James Harden again
1
Lewą rączka Hardena chodzi
1
@takisobiektos Zubac jaki potężny pod koszem
3
JT mecz na rozgrzewke @zadafcb @fart
0
Paul George bardzo ambicjonalnie dzis w obronie
0
Strasznie ciezko ocenic.Niby tak,niby nie.
2
Tu tez bez czerwa bo był Valverde
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1782131632767459802/photo/1