1

@MesQueUnClub96 No jest szansa bo Cavs wcale nie grają dużo lepiej ale przynajmniej kończą proste akcje dla nich.Dla Orlando wszystko to męczarnie.

2

Orlando gra na 30% z gry i 20% zza łuku.Dawno nie widzialem takiej biedy na parkiecie.

1

@fart Tego się obawialem ze Banchero jak nie pociągnie na jakieś 40pkt to bedzie lipa

5

@FcPortoFan1999 To pierwsze play offy dodiego

2

@barcelonaLM Młodziutki Carlitos

1

@Popitek12 Czy Bernardo odkupił winy i jest godny grać z goatem w reprezentacji?


4

@macio_944 Piękna bajka swoją droga

0

@FcPortoFan1999 Korty ziemne sa pod chokerosa

0

@MesQueUnClub96 Novak w dobrej formie tak ale reszta no nie wiem

0

Ciekawe kto będzie trzeci o ile będzie.


2

@P33ck Dzisiaj NBA wiec raczej długo nie potrwa rozejm

1

@MesQueUnClub96 Choke to był w 4 secie.Mieli 21:15 i nic tego nie usprawiedliwia.Cały sezon zmarnowali w 10minut.

0

@Rewolucja123 Tu nie ma dwumeczu?

1

DeFalco coo XD wtf

2

@P33ck Piękna sobota,piękna pogoda,grill

4

@MesQueUnClub96 czemu,kontuzja?


1

@MesQueUnClub96 Piękny sport

1

@MesQueUnClub96 Ale tak czy siak zespuli to wszystko.Mieli juz ten mecz na wyciągniecie ręki a teraz poczuty JW im nie odpuści.Klasyczny choke.

1

@MesQueUnClub96 Aaaa to mnie zaskoczyles dodi,myslalem ze tu jest system jak w pucharach

0

Alez choke Resovii i koniec marzeń o finale xd.Mieli chyba 21:16 i nagle wszystko w jednym ustawieniu padło i remis.

2

@kamiVeB Boston 4:1,NYC 4:3,Indiana 4;2,Cavs 4:2,OKC 4:2,Denver 4:1,Suns 4:2 i LAC 4:3.

0

Szacun dla Rzeszowa za to jaką siatkówke dzisiaj grają.Jak awansują do finału mistrzostw Polski kosztem Jastrzębskiego to bedzie niezła niepodzianka.

22

@arasz1819 Moim zdaniem zostawił ją bo zmienila się w inna osobą jaką pozn ał.Polityka tu nic nie miała.

0

@MesQueUnClub96 Jedyna szansa dla Mavs to brak KL

1

@MesQueUnClub96 Donovan byłby łatwiejszy do sciagniecia bo w 2025 konczy mu sie kontrakt a Trae niestety do 2027

2

Mógłby do San Antonio.Tam jego braki w obronie i tak by pokrył Victor a zdrowy Trae w ataku zrobi robote.


0

@mekston No raczej RG nie dla hiszpańskiej ziemii.Byłbym zdziowiony gdyby Carlos a juz nie mówiąc o Rafie coś tu zdziałali.

2

@VegetaPolska No skoro gra tyle lat juz w Realu to chyba logiczne ze tak

0

@MesQueUnClub96 Hubert nie ma nic do zyskania w takim meczu bo jak przegra to bedzie to lekko upokarzające ze nie wygrał z Nadalem na jednej nodze a jak wygra no to cóz pokonał po prime Rafe xD

1

@takisobiektos Nie wiem czy mozemy od niego oczekiwać więcej.Gdyby był ciut bardziej zdrowszy to wiadomo kto by ten turniej wygrał.Niech próbuje łapac jakiś rytm i zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?