2

Moze jeszcze Carlitos się załapie na Madryt.Decyzja w nastepnych dniach. @mekston @barcelonaLM


4

Mbappe pewnie za kilka lat zawodnikiem który bedzie miec najwiecej bramek w historii w fazie pucharowej LM.Już te liczby są potężne.


5

Czasami bez asysty i gola mozna zagrac dobry mecz.Bellingham wczoraj dał z wątroby.


3

@P33ck +grają bez napastnika z topu

2

Droga przez męke.


6

76ers wygrywają z Miami więc zagrają w 1 rundzie z NYC. @BartqRKO @fart @takisobiektos


0

Jedyna szansa na powstrzymanie Realu jesli oni awansują do finału ma tylko PSG.Borussia to fajna drużyna ale skończy sie jak zawsze z fajnymi drużynami gdy Real z nimi gra.

1

@Sysia11 Marne pocieszenie xd

12

Futbol nie wybacza.KdB miał meczówke na nodze.


0

@QUNJ On to tak wchodził na chwile i schodzil,to taki trener menedzer orlikowy XD

0

@Who_you_mam Znaczy przeciwko sobie bo on miał swoją druzyne orlikową i grali z nami xd

6

@HighestInTheRoom To ziomek z mojego miasta.Nawet często gralismy na orliku.Ogólnie dobry świr z niego xd

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie to nie grozi Hubertowi

1

@barcelonaLM @Comentateiro Jakie Bayern ma szanse z RM

3

@Popitek12 Opinia o Bernardo?

3

Jednak Ligue i Bundesliga to nie ligi farmerów

0

Mbappe vs Real w finale LM gdy ten ma do nich przejść.Kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe a teraz kto wie. @mekston

1

Haaland...gdzieś ty był w tym dwumeczu.Człowiek widmo.

3

0

Jude jak weteran

1

Słaby strzał Luki

1

@mekston On nie ma wiedzy

0

@MesQueUnClub96 Mówilem ez

1

Kimmich i 1:0 Munsien.

10

Vinicius to Einstein naszych czasów.Po tym jak stał się wodzem ''walczącym'' z rasizmem tak naprawde jest nietykalny.Każdy sędzia teraz będzie się obawial zeby mu wlepić chociaż żółtą bo czerwona to pewnie dostanie za kilka lat.W sumie chyba najbardziej bawi fakt że to on jest często rasistą.

5

Jack Grealish chyba nigdy mnie nie przekona w City.Od top3 najdroższych zawodników w historii PL wypadaloby wymagac czegoś wow a on często niczym się nie rozni od zawodników grających w WHU czy AV.

0

@MesQueUnClub96 Mówilem ci przed tym dwumeczem ze Arsenal wcale tutaj nie jest faworytem a wręcz odwrotnie to Munsien jest fawrotyem.

0

@MesQueUnClub96 Arsenal nadal pewniakiem?

0

@takisobiektos Z Lakersami wyglądał niesamowicie.Wziął sie naprawde za siebie.

0

Szkoda.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?