Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Spurs niestety koncówki maja słabe
0
@michal26 Betuje dzisiaj 30+ Bookera
0
@michal26 Zerknę na Suns,Dallas odpuszcze bo grają bez Luki
1
@MesQueUnClub96 Gdzie masz ze nie gra
2
Konop 50 tyś wyświetlen w 15 minut na nowym filmie.Ma rozmach.
0
@ArcziArtt Napewno jego teksty i sama muzyka bardziej przemawia niz blachy 2115 i kizomaniaki
2
Z tej nowej szkoły w sumie jeden z lepszych do słuchania.
4
@zodiak_10 Az tak to nie mam ze sportem a nawet szczerze to śmiałem się bo było to mimo wszystko zabawne xd
3
@MesQueUnClub96 Jak ty dodi specjalnie dymisz z ambasadą
0
@MesQueUnClub96 Co się stało dzis
0
@takisobiektos Ja widze to tak czyli Spurs draftują Bronnego,James odchodzi do SAS i wspólnie tworzy duet z Wembym
3
@mekston Nie ma bardziej kulturalnego uzytkownika niz @MesQueUnClub96 ,czasami się tylko złosci jak przedstawisz fakty ( w sumie zawsze ale to nic)
0
@takisobiektos Albo będą wierzyc ze bedzie tak dobry jak chociaż 1/10 seniora Jamesa
5
@P33ck Odnalazł by się pewnie w roli jokera w Europie
0
@BartqRKO Swoga drogą ten drafcik ma byc podobno jednym z najsłabszych w ostatnich latach.
1
@fart Duzo ludzi tez przez pryzmat nazwiska a z tego co idzie wyczytac i znalesc to Bronny nie ma zbyt wysokich notowan.Dodac do tego problemy z sercem no to nie wyglada to zbyt dobrze.
0
@Danny Gaucho No tak sobie nie przypominam
0
@fart Tez prawda.Jesli to się juz wydarzyło to zawsze będzie ryzyko.Lekarze i wszyscy mogą zapewniac ale wiadomo jak jest aczkolwiek chciałbym zeby grał.
2
LeBron z synem w jednej druzynie to coś na co wiele osób czeka.Pytanie do jakiej druzyny by Bronny się dostał i czy James senior chciałby grać w jakimś Charlotte o nic.
5
Zawsze bawią te gesty gdy sędziowie kogos wyrzucają.
2
@MesQueUnClub96 Dodi idziesz po hat-tricka na weekend?
1
@michal26 Sacramento typuje na 9 miejsce i porażkę w play in z Gsw
1
@Piterpartek27 Zaraz bo po poludniu ide ze znajomymi na pileczke
0
Alez comeback NYC
1
@MesQueUnClub96 Niby tak ale Phoenix teraz grali z Cavs,Denver i wlasnie Pelikanami i 3 winy wleciały,ciezko przewidziec tą koncówke ale no Dallas bym typował na 5-6
0
@MesQueUnClub96 To zalezy dodi jak beda grac Pelikany i Suns bo traca 1 mecz
0
@PatrykBarca Pytanie czy trener odpowiada za błędy indywidualne zawodników
1
@michal26 Tam jest taki scisk ze miedzy 5-8 roznica 1 meczu xD
3
Mecz który Houston musi wygrac jesli chca play in
1
@barcelonaLM Nie no lubie Fernandesa ale ja nawet ja wierny fan Bruna to obejrzalem w tym roku z 5 meczy z uwagi na tenis,NBA i f1