2

@MesQueUnClub96 Dodi idziesz po hat-tricka na weekend?

1

@michal26 Sacramento typuje na 9 miejsce i porażkę w play in z Gsw

1

@Piterpartek27 Zaraz bo po poludniu ide ze znajomymi na pileczke

0

Alez comeback NYC

1

@MesQueUnClub96 Niby tak ale Phoenix teraz grali z Cavs,Denver i wlasnie Pelikanami i 3 winy wleciały,ciezko przewidziec tą koncówke ale no Dallas bym typował na 5-6

0

@MesQueUnClub96 To zalezy dodi jak beda grac Pelikany i Suns bo traca 1 mecz

0

@PatrykBarca Pytanie czy trener odpowiada za błędy indywidualne zawodników

1

@michal26 Tam jest taki scisk ze miedzy 5-8 roznica 1 meczu xD

3

Mecz który Houston musi wygrac jesli chca play in

1

@barcelonaLM Nie no lubie Fernandesa ale ja nawet ja wierny fan Bruna to obejrzalem w tym roku z 5 meczy z uwagi na tenis,NBA i f1

1

@Cule1234 Kocur ale gra w Evertonie wiec pewnie beda chcieli z 80 baniek

5

@MesQueUnClub96 Tylko Hurkacz chyba

1

@Lionel_Messi10 Ten sezon juz jest stracony bo tyle ile razy oni oddali punkty to szkoda gadac

4

Stracić tak dwie frajerskie bramki to trzeba byc Manchesterem.Ludzie którzy tam pracują musza miec silną psychike.Cały mecz zasuwasz by oddac w 2 minuty karnego i brame po rykoszecie Xd

3

Chelsea 4:3 XD hah

0

Manchester w pigułce i karny xD

1

@Lionel_Messi10 Najwazniejsze ze gra a nie siedzi na ławce czy łapie ogony w postaci 5 minut

1

@Lionel_Messi10 Przedewszystkim musi twardo stąpać po ziemi bo czasami mysli ze jest najlepszy a póki co to dopiero zaczyna kariere

3

@Lionel_Messi10 Duza zasługa tego ze gra regularnie w takiej lidze jak PL,jak ma sie uczyc futbolu to gdzie jak nie w Anglii

3

Chelsea dopiero 12 miejsce i 1pkt przewagi nad 13 Fulham.Ciekawe czy zostawią Pochettino na next sezon.

11

@partymaker Enzo jeszcze cos pokazuje ale Caicedo to dopiero flop

1

@blakkudium Antony asysta marzeń

0

Garnacho x2 cyk

2

@mekston Juz udowadniał ze ma to uderzenie zza pola

0

Garnacho,Mac Alisster z bramkami i został tylko Enzo z trójki muszkieterów z Argentyny.W sumie to jest tak dziwny mecz ze nie zdziwie sie jak cos strzeli.

1

@barcelonaLM Klasa Portugalczyka,licze na owocne ojro

5

I cyk Brunek na 2:2

2

@barcelonaLM Rozwiązac Monte Carlo

2

Ładnie się odkleił


1

@MesQueUnClub96 Gra ktos tam powazny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?