Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Dodi idziesz po hat-tricka na weekend?
1
@michal26 Sacramento typuje na 9 miejsce i porażkę w play in z Gsw
1
@Piterpartek27 Zaraz bo po poludniu ide ze znajomymi na pileczke
0
Alez comeback NYC
1
@MesQueUnClub96 Niby tak ale Phoenix teraz grali z Cavs,Denver i wlasnie Pelikanami i 3 winy wleciały,ciezko przewidziec tą koncówke ale no Dallas bym typował na 5-6
0
@MesQueUnClub96 To zalezy dodi jak beda grac Pelikany i Suns bo traca 1 mecz
0
@PatrykBarca Pytanie czy trener odpowiada za błędy indywidualne zawodników
1
@michal26 Tam jest taki scisk ze miedzy 5-8 roznica 1 meczu xD
3
Mecz który Houston musi wygrac jesli chca play in
1
@barcelonaLM Nie no lubie Fernandesa ale ja nawet ja wierny fan Bruna to obejrzalem w tym roku z 5 meczy z uwagi na tenis,NBA i f1
1
@Cule1234 Kocur ale gra w Evertonie wiec pewnie beda chcieli z 80 baniek
5
@MesQueUnClub96 Tylko Hurkacz chyba
1
@Lionel_Messi10 Ten sezon juz jest stracony bo tyle ile razy oni oddali punkty to szkoda gadac
4
Stracić tak dwie frajerskie bramki to trzeba byc Manchesterem.Ludzie którzy tam pracują musza miec silną psychike.Cały mecz zasuwasz by oddac w 2 minuty karnego i brame po rykoszecie Xd
3
Chelsea 4:3 XD hah
0
Manchester w pigułce i karny xD
1
@Lionel_Messi10 Najwazniejsze ze gra a nie siedzi na ławce czy łapie ogony w postaci 5 minut
1
@Lionel_Messi10 Przedewszystkim musi twardo stąpać po ziemi bo czasami mysli ze jest najlepszy a póki co to dopiero zaczyna kariere
3
@Lionel_Messi10 Duza zasługa tego ze gra regularnie w takiej lidze jak PL,jak ma sie uczyc futbolu to gdzie jak nie w Anglii
3
Chelsea dopiero 12 miejsce i 1pkt przewagi nad 13 Fulham.Ciekawe czy zostawią Pochettino na next sezon.
11
@partymaker Enzo jeszcze cos pokazuje ale Caicedo to dopiero flop
1
@blakkudium Antony asysta marzeń
0
Garnacho x2 cyk
2
@mekston Juz udowadniał ze ma to uderzenie zza pola
0
Garnacho,Mac Alisster z bramkami i został tylko Enzo z trójki muszkieterów z Argentyny.W sumie to jest tak dziwny mecz ze nie zdziwie sie jak cos strzeli.
1
@barcelonaLM Klasa Portugalczyka,licze na owocne ojro
5
I cyk Brunek na 2:2
2
@barcelonaLM Rozwiązac Monte Carlo
2
Ładnie się odkleił
1
@MesQueUnClub96 Gra ktos tam powazny