Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Przeklęty Rodrygo
12
Lipsk sam siebie wyeliminował.Skandaliczna skuteczność w tym meczu.
5
Vinicius JR
2
@mekston Kolejny dzien w pracy
0
Erlig Braut Haaland
6
Xavi Simons wybrał droge poza Barceloną i można by powiedzieć wyszło na jego.Ma dopiero 20 lat a juz zbudował sobie pozycje w Europejskiej piłce.
0
@DonMatteo901 A miał być spokój
1
@GeneralXavi Ludzie zawsze dają drugą szanse.Myslisz ze ktoś się zmieni.W polityce i tak każdy jest taki sam czyli fałszywy,obłudny i pozbawiony jakichkolwiek cech moralnych.
0
Jeszcze nie ten rok ale za kilka lat napewno obrońca roku wpadnie.Tymbardziej ze Gobert pewnie bedzie schodził z poziomu defensywnego.
0
@MesQueUnClub96 A czy ja napisalem ze to wina Luki dodi
3
Patrząc ze druzyna ma takiego zawodnika mozna by pomyslec ze Dallas jest w top3 konferencji a fakty są takie że biją się o play-in.Kolejny słabiutki mecz z Indianą i przegrany u siebie.
1
To miejsce juz chyba do konca zycia bedzie sie kojarzyc z Durantem.Odrazu flashbacki wracaja z finalow.
6
Cavs bez Donovana Mitchella wracają z takiego wyniku z podstawowym składem Bostonu.Noo szacun.
1
No to chyba z bratem nie może się rozstać
https://x.com/MbappeCentral/status/1765169587665150062
1
@macio_944 Ja dzisiaj zamówilem sobie pizze z restauracji która jest niedaleko mnie ale podeszwa okropna a szkoda bo np pierogi juz były super.
4
O umkneło to dzisiaj mi jakoś.Duzy news.
5
Głos Tomasz Ćwiąkały
0
@Barcaa12 Vinicius na sprzedaz do PSG i Real idzie po Haalanda
1
@mekston Swiadomosc strzelenia brami przerosła go
0
@mekston Klasyk czyli jedna bramka to plan minium
0
@mekston Ma pecha troche bo mógł być juz 2x MŚ i miec ZP ale taki futbol jest
2
Bayern walec 3:0 @Comentateiro
4
@mekston Szybkosc pomaga ale sami biegacze ograniczają się do potencjału takich Adamów Traore
0
@mekston To podanie tez bylo swietne
0
No Mbappe w swojej lidze gra,dublet
1
No i Bayern zrobił swoje.Moze i kryzys jest ale na LM pewnie się zepną.
4
Mbappe jak zawsze w liczby potrafi
0
Duzo lepiej Sociedad grało w Paryżu.Dzisiaj srednio i to bardzo srednio.
0
Luczo ugotował dzisiaj Dembele na środku pola i żółwia na skrzydle.Duze zmiany względem pierwszego meczu.
0
@mekston Ciezko tu winic obrone