Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Lewy wchodzi i odrazu asysta,klasa Roberta
7
Yamal
https://x.com/FootColic/status/1766215943800119781
1
@Comentateiro W punkt
0
Jak trwoga to do Lewego
2
@partymaker Ngannou moze go poskładac
0
@MesQueUnClub96 Ale przyzwoita mial skutecznosc z tych 29 rzutow dodi plus bral na siebie gdy Celtowie byli w plecy.
2
@takisobiektos Za to Brown świetny mecz ale te wolne...nie wypada 8/15
2
@takisobiektos Pan Tatum dostał trójke na idealnej pozycji i pudło,nie lubie szukac winnych ale nie dojechał dzis
4
Ale dziś nas NBA rozpieszcza akcjami.Gordon z konkursu wsadów i gwózdz.
2
@takisobiektos Po tym sezonie konczy mu sie kontrakt wiec trzeba się pokazać
20
Ludzie pisza na twitterze ze to blok roku a ja mówie ze to jest jeden z najlepszych bloków w historii.Co poleciał Ant niczym Jordan.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@fart @FCB24 Albo nawet z Phoenix Suns w 1 rundzie grac to tez raczej by nie chcieli.Ogólnie obstawiam ze Phoenix/GSW/Lakers wygraja z OKC/Minnesota
2
@fart @FCB24 @MesQueUnClub96 Duzy problem dla wilków.Celowali w 1 miejsce by dobrze wejsc w play offy a ewentualny spadek na 4 bedzie problematyczny i granie w 1 rundzie z LAC
2
@mekston Tymbardziej ze kazdy młody buduje swoją mentalnosc
3
@MesQueUnClub96 To chyba normalne.Mysle ze cale top5 nie boi sie ze soba grac bo dobra dyspozycja dnia i masz to
1
@Arczi87 Daj mi jeden powód dlaczego nie mógł skonczyc tego meczu
0
@Arczi87 Po pierwsze nie powinien być zawieszony po ostatnim meczu bo nie popełnił błędu
1
Lukaku dojeżdza Brighton.
https://x.com/centregoals/status/1765807301792010522
0
@MesQueUnClub96 Na wycieczke?Rozwin dodi
1
Denver z Bostonem o 4:00 naszego czasu w canał+.
1
@mekston Oczywiscie ze tak,powrót takiego cracka
0
@TR3YWAY Wraca Fati
7
W sporcie najważniejsza jest regularność.
https://x.com/BronWorld/status/1765530208306868625
0
@LM10GOAT To dobry zawodnik z potencjałem.Jak zaczynał w Manchesterze to był uwazany za największy talent od dawna.Jednak ta przeszłość bedzie się za nim ciągnać bardzo długo.
1
No musiałby Max pójść do Merca ale kto wie
7
@Kgorecki2500 Aj Marianna.W koncu Polska ma godnego zolnierza
2
Dominacja lisa z Lakersami.
0
@MesQueUnClub96 No na ten moment nie jest ale nie wiadomo co bedzie za killa miesiecy
3
@Barcanajlepszyteam Nie kontuzja a po prostu nie czuje sie na silach