Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Kiedys Barcelona miala okazje na sprzedawanie graczy za duze pieniądze to czekała i zazwyczaj się przeliczala ale w tym przypadku klub jest po prostu zmuszony chyba Yamala zostawic jako #1 do niesprzedania.Kiedys moze beda tego załowali a moze nie.
0
Rozumiem ze Lizak 20kg lzejszy ale on tylko ucieka xd
4
@norbi77 Jednak ewentualny skład z Mbappe będzie na papierze bardzo mocny.No w La Lidze najmocniejszy.
0
Tsunoda niezly wyscig
3
Alez to będzie starcie.
1
Piastri na swiezych oponach nie moze Hamiltona machnąć xd
1
@Comentateiro Pedri ogólnie nie jest piłkarzem od liczb,nie ma tego po prostu
0
@mekston Tempo ma niezłe Leclerc tzn przynajmniej ma szanse się scigać
0
@mekston Chyba tak tzn napewno to bedzie upgrade
2
Tempo Mercedesa niczym każdego człowieka w poniedzialek do pracy
2
@mekston Oczekiwane gole 6.50 XD
5
@Comentateiro Brutalne słowa ale jak dluzej pomyslisz to prawdziwe
0
@marcin62 No ale tak czy siak nie można go winić bo on robił swoje.Jest legendą tottków a ze nie potrafili obudowac składu wokół niego to cóż.
6
@macio_944 Najlepszy produkt Premier League.W koncu Macio wyrwiesz się z tej Xaviniety czy jakos tak
12
@Sulimo Ale to nie jego wina
6
Takie podania chyba bardziej imponują niz bramki Kane'a.To sprawia że jest kompletnym napastnikiem.
https://x.com/BayernUniversal/status/1766494152353841232
0
@MarioVeB! Haaland ale Kane jest blisko i gdzies 3km pozniej Lewy
0
@Luciano99 Z drugiej strony jesli Kane w debiucie zrobi rekord to juz te liczby Lewego nie beda robić az takiego wrazenia,po prostu Bayern
0
@Firestone Musi dzis dorzucic jeszcze z 2
1
Czy jesli Harry Kane pobije rekord Lewego w pierwszym sezonie w bundeslidze to będzie można uznac go za lepszego napastnika? @MesQueUnClub96
3
Pieknie gra te forehendy.
4
Kosz prawie urwany przez Jalena Greena
3
@MesQueUnClub96 Ten 3 set Carlitosa to esencja tenisa
5
Nie wiem czy powinien zostawać w boksie ale w sumie niech próbuje.Z tymi gorszymi pewnie sobie poradzi.
0
@partymaker W sumie kurs był dobry na AJ 1.50
1
Pewnie większosc normalnych ludzi juz nie wstaje
1
AJ pokazuje Furemu jak to się robi
0
@matirix20 Spokojnie bratku on ma 1.78
0
@Arden 80 to dostają ale nonejmy,mówila w jakims wywiadzie ze dostaje 6 cyfr
1
@Arden Z drugiej strony teraz moze zarabiac po 200tyś za jeden dzien pracy,cos za cos