Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Benz To @MesQueUnClub96 musi powiedziec
0
@takisobiektos Mysle ze on daje sobie szanse glownie na RG i igrzyska a reszta bedzie co bedzie
0
@FcPortoFan1999 Dobra decyzja
5
Kiedys Paryz lepszy ten skład miał.
5
Z perspektywy czasu te karne wydają sie jakąś abstrakcją.
https://x.com/historyinmemes/status/1757586708135391637
1
@mekston Kylian dublet
7
Powrót króla mozna by powiedzieć bo takim niewątpliwie Bartek jest dla polskiej siatkówki.
6
Kobe Bryant i 18-letni Mbappe. @mekston
0
@FcPortoFan1999 No jedyna szansa ze przejda Boston to (odpukać) kontuzje Celtów.W sumie nie wiem czy na ten moment wyzej bym nie postawił Cavs,Miami i NY i potem Milwaukee na play offy.
0
@FcPortoFan1999 Gwiazdy nie były za Griffinem
3
Piękne są te rzuty z półdystansu w stylu Kobego.
1
SGA radzi kibicom Orlando iść do domu.
0
@barcelonaLM A to czemu juz Włosi i Anglicy mają tzn to jest za ten sezon tylko?
1
@marcin62 Swoja drogą co za chore siano dla takiego młodego chłopaka ale wiadomo klikalnośc
9
@Aragorn33 Kroos to akurat zawsze wali prosto z mostu aczkolwiek czasami az zbyt ostro
0
@HighestInTheRoom Moze ja mam słabośc do kobiet z grzywką,idk
6
Ładne siano.
2
@escarabajo Ironia bratku spokojnie
0
@arasz1819 Nie powinna się wgl mieszać ale mamy takie czasy ze chyba juz mnie nic nie zdziwi
0
@Arden No tutaj Mario Goetze dał mu taką setke ze nie dało się tego zmarnować
0
@arasz1819 Uroda Araszu ale kwestia gustu
5
@HighestInTheRoom Z wyglądu według mnie mega rakieta patrząc na celebrytki w USA
5
Lewy nie potrafi się tak złozyć do strzału. @mekston
8
@arasz1819 Ale przyznaj ze Taylor top
0
@HypeR Barcelona vs Bayern to wiadomo oklep
0
@arasz1819 Nie czuje niemieckich druzyn w starciach z hiszpańskimi wiec Real 2:1
19
Musi być klasyk
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1757472372653965728
0
@jacob345 Macki Pereza są wszedzie
8
@MesQueUnClub96 Dodi jakie najlepsze jest zródło w Niemczech?
0
@DonCarletto No 2 lata a de Zerbi 0