Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Nie rozwinął sie tak jakby oczekiwali ale zwalniac...no nie wiem
8
Jesteśmy sławni.
5
Brawo Rzeszów.
1
Dallas idzie all-in.
0
@MesQueUnClub96 Srednia wymiana dla obu stron
1
Swietny ruch Suns.Śmieciowe picki a solidny zawodnik na play offy do rotacji.
2
@takisobiektos Mial 80 za 4?
0
Mało istotna wymiana z punktu widzenia obu drużyn ale zawodnicy w miare solidni.
2
@Kessie Nie no jest przerwa od turniejów tzn Novak i Carlos nie biora udziału więc nie ma co pisac
2
@P33ck To tylko forum P33ck'u.Czasem się z kimś zgadzasz a czasem nie.
8
@MesQueUnClub96 Otóż tak
1
@MesQueUnClub96 A wygrany szlem?
1
Jest wysoko xd
3
Jaka cena taka jakość.
1
@mekston Dał mi herba więc chyba popiera dodi moją opinie
0
@panczo Z tym składem ja widze szanse na final konferencji z Bostonem
2
Troche bombazo dla NY z ławki
0
No ciekawe.
17
Elegancko do domciu.
https://x.com/Yoda4ever/status/1755281714367336967
23
Ajaj.
1
@mekston GOAT ligi francuskiej
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Ostatni sezon wiec
2
@Culer9002 @Ojciec5tkidzieci Mi by było wstyd wypuszczać Piratów bez JD
7
Mocny statement Elona
0
@HighestInTheRoom Lubie go ale nie ze wszystkim się zgadzam co on proponuje.
0
@takisobiektos Jest największym atletą w mojej opini od czasów LeBrona.Razem z Embiidem najbardziej dominujący zawodnicy w pomalowanym.
2
Giannis choćby trenował te rzuty dzien i noc to nigdy nie bedzie snajperem z topu.Moze jak ma swój dzień to mu coś siądzie.
4
Ładny wynik.
14
@SeWo77 Zaksa w pełnym składzie dominowała LM więc z Turkami by nie dała rady?