Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli Falcons awansuje to dla publiki bedzie ciezki wybór bo wygwizdali Spirit jak tylko mogli a Falcons wiadomo xd
0
@ranger3120 Goofy mega solidnie gra akurat
0
Maden z akcją roku XD
12
@Azrik Eto'o nie był lepszy od Suareza
1
@ranger3120 Pistolki beda o zycie w tym turnieju
1
@MESSIah16 100% moze nie ale mógł być to lepszy wynik chociaz to i tak brzmi absurdalnie xd
4
Rafa Nadal na French Open.Jesli chodzi o perfekcje to chyba Rafa to osiągnął na mączce. @mekston @barcelonaLM
0
@Danqoo Nieee,ja nie wypowiadam sie az tak o cs
0
@takisobiektos Tez prawda ale miejmy nadzieje ze na niuczku zagra podobnie
2
@takisobiektos Olek jest tak dziwnym zawodnikiem...jakby był bardziej stabilny ajaj.
3
@KacperVEB Mimo wszystko Olek rewelacyjny mecz
3
Ale dominacja na tym overpasse i to w terro.Super że wrócili po tak słabym mirku.
0
@icon3520 Otóż nie
0
@takisobiektos Oby tam klikło a przynajmniej wyrównany mecz
0
@Ayattar Mirage Falcons
1
No chłopaki z Ence mocno sprowadzeni na ziemie póki co a Hades niby ma easy fraga a nie trafia :c
0
@Kuba_1 Podpisał kontrakt na 8 lat.Obecnie jest więzniem Chelsea.
1
@ranger3120 Problem jest taki ze jak monesemu trafi sie slabszy mecz to jest insta lose
0
@Nicko Za wczesno chyba
0
@Cyzix Niestety ale gdyby nie nickname to bym powiedział ze zwykly gracz.
6
Ale Karigan zdusił na tym inferno Niko.Gdzie ten Bosniak z cs go :x
1
Brat Giannisa to najlepsze co mogło spotkać NBA.
@takisobiektos @BartqRKO @fart
0
@FCB24 Te play offy zapowiadają sie wybornie.Juz w pierwszej rundzie będa topowe hity.
4
Po prostu KD.
0
@FcPortoFan1999 Mniejsze turnieje pewnie wygraja ale nie szlemy
0
@FcPortoFan1999 Ym nigdy nie mialem ale nie miałbym z tym problemu bo to tylko avatar w internecie xD
0
@FcPortoFan1999 Musiałby byc jakiś ładny tzn pasować wymiarami
0
@FcPortoFan1999 Nie przywiązuje się do jednego i zazwyczaj mam taki co się aktualnie dzieje w swiecie sportu
0
@FcPortoFan1999 Wygenerowany w AI
https://media.discordapp.net/attachments/1181249222171951225/1205187586558009365/2024-02-03-005612_albedobaseXL_v20_1067831013649047.png?ex=65d77567&is=65c50067&hm=e99dd5a1394570dff20d31e836c07be646d4c0420cdf07db0b6d7c51c3de5cda&=&format=webp&quality=lossless&width=462&height=675
1
Obejrzy sie.