0

Jesli Falcons awansuje to dla publiki bedzie ciezki wybór bo wygwizdali Spirit jak tylko mogli a Falcons wiadomo xd

0

@ranger3120 Goofy mega solidnie gra akurat

0

Maden z akcją roku XD

12

@Azrik Eto'o nie był lepszy od Suareza

1

@ranger3120 Pistolki beda o zycie w tym turnieju

1

@MESSIah16 100% moze nie ale mógł być to lepszy wynik chociaz to i tak brzmi absurdalnie xd

4

Rafa Nadal na French Open.Jesli chodzi o perfekcje to chyba Rafa to osiągnął na mączce. @mekston @barcelonaLM


0

@Danqoo Nieee,ja nie wypowiadam sie az tak o cs

0

@takisobiektos Tez prawda ale miejmy nadzieje ze na niuczku zagra podobnie

2

@takisobiektos Olek jest tak dziwnym zawodnikiem...jakby był bardziej stabilny ajaj.

3

@KacperVEB Mimo wszystko Olek rewelacyjny mecz

3

Ale dominacja na tym overpasse i to w terro.Super że wrócili po tak słabym mirku.

0

@icon3520 Otóż nie

0

@takisobiektos Oby tam klikło a przynajmniej wyrównany mecz

0

@Ayattar Mirage Falcons

1

No chłopaki z Ence mocno sprowadzeni na ziemie póki co a Hades niby ma easy fraga a nie trafia :c

0

@Kuba_1 Podpisał kontrakt na 8 lat.Obecnie jest więzniem Chelsea.

1

@ranger3120 Problem jest taki ze jak monesemu trafi sie slabszy mecz to jest insta lose

0

@Nicko Za wczesno chyba

0

@Cyzix Niestety ale gdyby nie nickname to bym powiedział ze zwykly gracz.

6

Ale Karigan zdusił na tym inferno Niko.Gdzie ten Bosniak z cs go :x

1

Brat Giannisa to najlepsze co mogło spotkać NBA.
@takisobiektos @BartqRKO @fart


0

@FCB24 Te play offy zapowiadają sie wybornie.Juz w pierwszej rundzie będa topowe hity.

4

Po prostu KD.


0

@FcPortoFan1999 Mniejsze turnieje pewnie wygraja ale nie szlemy

0

@FcPortoFan1999 Ym nigdy nie mialem ale nie miałbym z tym problemu bo to tylko avatar w internecie xD

0

@FcPortoFan1999 Musiałby byc jakiś ładny tzn pasować wymiarami

0

@FcPortoFan1999 Nie przywiązuje się do jednego i zazwyczaj mam taki co się aktualnie dzieje w swiecie sportu

1

Obejrzy sie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?