Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon No nie bo taki Flick pracował na najwyższym poziomie i myśle ze jest bardziej odporny na niepowodzenia i ewentualny kryzys.De Zerbi w tym sezonie wyłapał 4 bramy od Luton czy 6 od AV ale nikt o tym nie mówi.Nie pracował na najwyższym poziomie a Barcelona juz nie moze sobie pozwolic na testowanie.
13
@MessiForeverTheBest Przegra tu de Zerbi dwa mecze i bedzie zwalniany
0
@4drian0 Pewnie gdzieś za 15 lat
9
Jeremy i jego obiad przed meczem.
15
Wemby 10 bloków xd
4
Kubo se queda.
3
@P33ck No ten wolny jest tak epicki ze chyba kazdy juz go zna
0
@Arkon Zapomnialem w sumie o nim
1
Po Messim najlepsza lewa noga.
1
@FioletoweOczy Poleciec to powinien w grudniu @Comentateiro
5
@Cule2013 Mi się wydaje ze to kwestia bycia ziomalem i statusu Xaviego jako pilkarza
7
Hansi Flick w Bayernie
https://x.com/MunichFanpage/status/1756728820369944585
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wow własnie wstałem po drzemce a druzyna Xaviego znów zaskoczyła wynikiem.Wydaje się ze juz nie moga nic więcej zrobic a jednak.Zasłuzony remis? @mekston @Comentateiro
1
@Comentateiro Tez poziom talentu jest niesamowity.Teraz jak jestes w top40 zawodnikiem w NBA to naprawde dobry wynik.
2
Oby jeszcze wrócił do grania na najwyższym poziomie.
3
Posprzątał cały turniej.Chyba bedzie najbardziej zasłuzone MVP ostatnich lat.
0
@szkodastrzepicryja Największy talent w ostatnich latach
0
@mekston On wyciska maxa ze swoich umiejętnosci
1
@mekston Bóg go nie obdarował technika czy finezją ale serce do gry i timing to jest to
3
Ciezko o bardziej niedocenianego zawodnika zadaniowca niz Scott McTominay
4
@P33ck Piękny jest.Licze ze zakonczy sezon z 20 bramkami we wszystkich rozgrywkach
2
@takisobiektos Ale pewna rączka,on sie wgl nie myli XD
2
Just donk
0
Ruski umysł
0
@takisobiektos Tutaj porównałem ten region cis
1
@takisobiektos Jakie on ma wyczucie...
0
Donk może być jeszcze większym talentem niz s1mple.Bestia.
1
Statement Bóra
0
@mekston No powinien wygrac te dwa turnieje bo nie ma w sumie zbyt kto ma zagrozic