0

@Colon Powiem tak dobry mecz jest wtedy gdy istnieje rywalizacja.Tu tego nie ma.Oczywiście mozesz mówic ze są wymiany i czasami ciekawe akcje ale to masz dosłownie w każdym meczu.To jest mecz do jednej bramki jesli nie potrafisz wygrac podania w jednym secie a już nie mówie nawet o 2.Novak topka ale jego rywal jest dziś do bólu przeciętny i te kilka akcji tego nie zmienią.Nie przy x wymuszonych błedach i takim serwisie.

2

@barcelonaLM 25 niewymuszonych,35% po 1 podaniu i 0 asów.Myslalem ze Carlitos nie ma serwisu ale tu jest wyższa liga xd.

0

@Colon WTA rządzi się swoimi prawami i dla mnie tam nie ma aż takich różnic skillowych.Colonie Francuz dopiero wygrywa swoje podanie w trzecim secie xD.

0

@Colon Był dosyć dużym faworytem i totalnie się spalił w tym meczu a szczególnie w 5 secie

1

@Colon Sheltona który powinien spalić się ze wstydu.Dzis Francuz 24 niewymuszone w 12 gemów.No Colonie...

0

@Colon I to nie jest fatalny wynik Colonie.To jest wynik niegodny wielkiego szlema

0

@Colon Mecz Tsitsipasa i GOATA Fritza przy tym to spektakl

2

@Barcanajlepszyteam @Colon Niby tak ale 12:0 na litość + podanie Francuza to dramat

2

Ben co pracuje jako turysta w NBA


0

Ładny spacerek dla Novaka

0

@michal26 Nie ten rozmiar kapelusza dla Magdy

0

@michal26 Dlatego delektuje się meczem Minnesoty z Okc

0

@FcPortoFan1999 Nie widze innego klubu który by był w stanie sprowadzic Haalanda i on by tam chciał

2

Ciekawe czy Haaland wyląduje kiedys w Realu.


3

@Firestone Z jednej strony szkoda mi osob w pozniejszym wieku a z drugiej wiedzą co będzie za x lat

4

Cristiano cały czas na topie @mekston


0

@takisobiektos Niepopularna opinia Jadon w Barcy byłby najlepszym skrzydłowym

4

I tak na końcu kończy się frytkową grzywną


2

@HighestInTheRoom Delektuj się tenisem bratku

0

@MesQueUnClub96 @mekston Choker ma bilans 3:1 ale ostatni mecz wygrał Fritz

1

@mekston Choker faworytem ale w sumie Fritz lubi czasami zaskoczyć

0

Bardzo solidne mecze na papierze i ciekawe czy jakas niespodzianka będzie.Mowa tutaj o potęznym Taylorze lub Australijczyku bo Sinner i Novak pewnie łatwo.


0

@mekston Tam nie ma limitu obcokrajowców?

2

@mekston Cięzki ma sezon a ostatnio to w sumie cały czas kontuzje dlatego tak bardzo imponuje 150-letni Modrić

1

Ciekawe czy nie chce miec sponsora czy nikt sie nie zgłasza.


7

@hayek Od kiedy dołaczyła do Clout (federacji frikowej) to jej twitter to mem xd

1

Żona posła PiS.


1

@takisobiektos Hawks powinni żądać Dlo i Reavesa

0

Super opcja dla Lakers.


5

@MesQueUnClub96 Lewy strzeli bramkę raz na rok piszesz ze zamyka mordy.Novak wygra turniej napiszesz 20 postów w 1 dzien ze jest goatem.Dlaczego zarzucasz cos innym jak dokladnie taki sam jestes.Nie mam problemu ze ktos skrytykuje Carlosa ale to co ty robisz jest po prostu czesto smieszne.Najpierw mowiles ze przebija mocno pilke,potem ze wygrywa na farcie a teraz ze ma zalosna drabinke gdzie twoj idol mial jeszcze gorsza.Lubie dyskusje ale na poziomie a z toba często dodi to jest rynsztok intelektualny.Ide spac bo w poludnie mam mecz yoo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?