21

GOAT Laysy


0

@czudi17 Jesli tym składem sobie nie poradzą to chyba lepiej grać młodziakami w kazdym meczu i nie patrzec na wynik

2

@mekston Tymbardziej doceniam stabilną forme Carlosa w wielkich szlemach w tym wieku

3

Detroit ale pięknie poleciał.


0

@mekston No Ruud,Hurkacz,Zverev i pewnie Med z 3:2 więc bardzo close ale to tez cecha tych najlpepszych ze potrafią wymęczyć dany mecz

2

Med przejmuje mecz i pewnie piąty secik wleci dla niego.Dla Fina to już chyba za duzo a i tak dobry mecz zagrał.

0

@mekston Hubert w finale?

0

@mekston Pewny meda jestes?

2

Ale top10 męczy sie na tym szlemie.Masa przepychanych meczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Jaki wynik bedzie sukcesem dla Huberta na Aus open

2

Portland nie ma w tym sezonie zbyt wielu powodów do radości więc fajny game winner się trafił dzis z Nets.


2

@Astad Z tego co pisali tu ostatnio to będą mogli zagrac w LM razem z City

1

@MesQueUnClub96 Juz jest dodi

0

@BorzyKrzys Dziewczyna jakich wiele,idz spac Krzysiek

2

@fart @michal26 @takisobiektos Toronto wyciśneło maxa w tym trejdzie bo juz nie jest mistrzowski Siakam a Indiana cóż wzięli bo to klub który cięzko ma przyciągnac ''gwiazdy''.Toronto win a Indiana zobaczymy

0

@macio_944 Wy musicie chyba panowie obejrzec razem jakiś mecz koszykówki

0

@marcin62 Robert wkur*iony

0

@PatrychoO W next fife se zagram bo teraz juz chyba nie chce zaczynac

1

@Barcanajlepszyteam Tak naprawde są filmiki gdzie Carlos już w wieku 11 lat pyka w tenisa więc mozna uznac ze w wieku 20lat jest juz weteranem tenisa

1

@MesQueUnClub96 Jak macie jak to Novak ma 24 szlemy

2

@MesQueUnClub96 No wlasnie czyli jego doświadczenie względem Novaka jest znikome.GOAT tenisa nie poradził sobie z dzieciakiem który uczy się grac na trawie?No kurczaki dodi.

7

@MesQueUnClub96 Chcesz powiedziec ze Novak z wiatrem nie potrafił ograc 20-latka bez doswiadczenia?

4

@MesQueUnClub96 Przeciez wszyscy fani Novaka i ty mówiliscie ze Novak zniszczy Carlosa 3:0 po czym młody wyszedł i zgasił świeczki

1

@MesQueUnClub96 Nawet na la bambie nie widzialem by ktos tego uzywal oprócz ciebie xD

3

@NeroTFP1 Sidor&Stopa GOATs duo tenis

2

@MesQueUnClub96 Czyli u ciebie w szkole tylko

1

@MesQueUnClub96 W szkole taki slang macie?

1

@jaras121 Jestem zwolennikiem talentu Carlosa Alcaraza Garfii.
edit to nie tutaj

0

@norbi77 No ja tak mam czyli w razie wu zabierasz rodzine i lota?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?