Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
GOAT Laysy
0
@czudi17 Jesli tym składem sobie nie poradzą to chyba lepiej grać młodziakami w kazdym meczu i nie patrzec na wynik
2
@mekston Tymbardziej doceniam stabilną forme Carlosa w wielkich szlemach w tym wieku
3
Detroit ale pięknie poleciał.
0
@mekston No Ruud,Hurkacz,Zverev i pewnie Med z 3:2 więc bardzo close ale to tez cecha tych najlpepszych ze potrafią wymęczyć dany mecz
2
Med przejmuje mecz i pewnie piąty secik wleci dla niego.Dla Fina to już chyba za duzo a i tak dobry mecz zagrał.
0
@mekston Hubert w finale?
0
@mekston Pewny meda jestes?
2
Ale top10 męczy sie na tym szlemie.Masa przepychanych meczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Jaki wynik bedzie sukcesem dla Huberta na Aus open
2
Portland nie ma w tym sezonie zbyt wielu powodów do radości więc fajny game winner się trafił dzis z Nets.
2
@Astad Z tego co pisali tu ostatnio to będą mogli zagrac w LM razem z City
1
@MesQueUnClub96 Juz jest dodi
0
@BorzyKrzys Dziewczyna jakich wiele,idz spac Krzysiek
2
@fart @michal26 @takisobiektos Toronto wyciśneło maxa w tym trejdzie bo juz nie jest mistrzowski Siakam a Indiana cóż wzięli bo to klub który cięzko ma przyciągnac ''gwiazdy''.Toronto win a Indiana zobaczymy
0
@macio_944 Wy musicie chyba panowie obejrzec razem jakiś mecz koszykówki
0
@marcin62 Robert wkur*iony
0
@PatrychoO W next fife se zagram bo teraz juz chyba nie chce zaczynac
1
@Barcanajlepszyteam Tak naprawde są filmiki gdzie Carlos już w wieku 11 lat pyka w tenisa więc mozna uznac ze w wieku 20lat jest juz weteranem tenisa
1
@MesQueUnClub96 Jak macie jak to Novak ma 24 szlemy
2
@MesQueUnClub96 No wlasnie czyli jego doświadczenie względem Novaka jest znikome.GOAT tenisa nie poradził sobie z dzieciakiem który uczy się grac na trawie?No kurczaki dodi.
7
@MesQueUnClub96 Chcesz powiedziec ze Novak z wiatrem nie potrafił ograc 20-latka bez doswiadczenia?
4
@MesQueUnClub96 Przeciez wszyscy fani Novaka i ty mówiliscie ze Novak zniszczy Carlosa 3:0 po czym młody wyszedł i zgasił świeczki
1
@MesQueUnClub96 Nawet na la bambie nie widzialem by ktos tego uzywal oprócz ciebie xD
3
@NeroTFP1 Sidor&Stopa GOATs duo tenis
2
@MesQueUnClub96 Czyli u ciebie w szkole tylko
1
@MesQueUnClub96 W szkole taki slang macie?
1
@jaras121 Jestem zwolennikiem talentu Carlosa Alcaraza Garfii.
edit to nie tutaj
0
@norbi77 No ja tak mam czyli w razie wu zabierasz rodzine i lota?