Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston No ja bym powiedział ze jest to najładniej grający zawodnik w tenisa od czasów Fedexa
2
@FcPortoFan1999 Mysle ze nawet tam bo Carlos to artysta tenisa
1
Carlos gdzie nie pojedzie to i tak ma ogromny fanbase.
0
Hield chyba się nie dogada z Pacers w sprawie nowego kontraktu i będzie dostępny juz teraz.Indiana zainteresowana wciaz Siakamem.
1
@michal26 Oglądalem dzisiaj wygrali z OKC ale bardzo słabo zagrała Oklahoma
2
@takisobiektos Kyrie był dla mnie zawsze definicją ''szootingu''.Przy jego warunkach fizycznych maszyna do strzelania na dobrych %.
2
Alez forma Kyriego pod nieobecność Luki.
1
@Pawci023x Grają bez presji + wcale nie mają takich słabych zawodników ale i tak myśle ze bedzie wyprzedaz.
3
Porazka totalna ze strony GSW.
8
Steph Curry.
0
@gumaz Roznie bym powiedzial
8
Easy for Wemby
2
Joel Embiid cały czas w formie.Fajnie ze mecze o przyjemnej godzinie.
4
Najbardziej skillowa 9 w historii.Najlepsza ciężko powiedziec bo jest kilku kandydatów.
2
@Krzywy95 Tak naprawde ta druga juz podchodzila pod same czerwo.Zero zainteresowania pilką i flustracja.
3
@macio_944 Mbappe puszcza oczko.To nic ze jego pensja to pewnie polowa skladu Barcy
1
@Pawlak1992 Haaland to pewnie nawet się nie przejął tym.Nie ma startu ta nagroda do ZP.
1
@mekston Taka gala o której zapomnisz za godzine ze była xd
26
Mocne to było xd
5
@Roxi Zadzwonil do Mbappe i Haalanda po czym stwierdzil ze sam nie chce isc
0
@arasz1819 W sumie ciekawe czy jakis pilkarz by dał na siebie jakby była mozliwosc xd
9
Głosy Messiego
6
Wybory Kane'a i Fede
1
@arasz1819 Xavi go zmieni
9
Ciekawe jak inni głosowali bo póki co tylko zolw sie pokazał na twittku.
2
@PatrychoO Do tego zdjęcie bordowego swetra na IG,to znaki
3
Sluszny wybór
1
@PatrychoO Zresztą 3 nominowanych nie przyjezdza na gale xd
4
@PatrychoO Na miejscu Haalanda się nie dziwie.Ciężko by zagrał lepszy sezon gdzie indywidualnie pobił rekord PL a druzynowo wygrał tryplet
3
Haaland przegrał glosami publiki xd