Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub96 Bo jesteś hipokryta gdzie jednemu mówisz o slabej drabince a drugiemu nie
3
@MesQueUnClub96 Nie pisales wtedy ze Novak ma zalosna drabinke
5
@MesQueUnClub96 @mekston czy dodi pisal coś o drabince Novaka na Us open2023?
2
Hubert widze klasyka na wielkim szlemie
0
@Witekk10 Alcaraza zobacze z seta i spanko
4
A rzuce se 25pkt w jedną kwarte.
2
@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie
1
@takisobiektos Szkoda ze Coco teraz
0
@MesQueUnClub96 Mannarino ma 35 lat i juz jest po 2x 5 setówkach.Srednio to widze dla Francuza dodi.
0
@mekston Na Sheltona z Novakiem w sumie tez czekam bo obaj sie nie lubia wiec moze byc fajnie
2
@mekston Legenda rambli niejaki Taylor Fritz zmierzy sie z greckim Bogiem Stefanosem.Zacieram rączki na ten spektakl.
34
Czasami mam wrażenie ze ten profil prowadzi jakiś 13-latek z 6b.
7
Ale to jest showmen. @takisobiektos @BartqRKO @fart
https://x.com/OFFICIALDAH7/status/1748204989711782169
0
Pop
1
Slabiutki mecz Rodrygo i Viniciusa.Jednak mozna ich efektywnie przystopowac i bronic.Cholo powinien dac coaching Xaviemu pod tym wzgledem.
5
Troche wstyd
1
@macio_944 A szczypał Antuana po kostkach a on troche jak Lio twardo na nogach i lewa bomb
20
Obejrzyjmy to jeszcze raz bo naprawde ładna akcja.
0
Uwielbiam braci Giannisa.
7
@Faro Mecz meczowi nierówny
9
To ze Atletico wygrało to jedno ale że oni piłkarsko beda lepsi to duze zaskoczenie.Zasluzone zwyciestwo.
1
@macio_944 Juz 18 bramek strzelil w tym sezonie a jego praca w obronie nadal jest bezcenna
0
@(L)iBarca Czy ja wiem.Wielokrotnie przegrywali z nimi.
3
@macio_944 Zawsze był świetnym pilkarzem i pobyt w Barelonie tego nie przekreśli.Czasem tak jest ze nie pasujesz do danego klubu.
10
Rewelacyjny Griezz.
https://x.com/FootColic/status/1748114025571827889
0
A trzeba było trzymać tego Griezmanna i się dogadać ewentualnie na obnizke pensji.Wspaniały zawodnik.
4
Ale asysta Jude'a
2
Maszyna
https://x.com/JeffFcb14/status/1748073599976472943
3
Piękna bramka Kounde.
https://x.com/R1FCB/status/1748072789129720097
7
@PatrychoO Rekin poczuł atmosfere i odpłynął