1

@Comentateiro Nie ma co komentować niestety

3

Istna masakra.


1

@MesQueUnClub96 No marze to ja o lamborghini pod domem na jutro,przestan dodi

2

@MesQueUnClub96 Przeciez taki Wirtz to pewnie 100 mln xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@takisobiektos Ale co gra debiutant Miami to jego

2

Życzenia Świąteczne od Jeremiego.


0

@takisobiektos A Embiid chyba poszedł świętować

10

@marcin62 Kapitalny kanał swoją drogą do czilowego oglądania

0

@michal26 DLo bedzie wymieniany na bank w tym sezonie

2

@Barcasub Jak są zdrowi to tak bo mają kosmiczny spacing gdzie kazdy rzuca

0

@fart @michal26 tez to jest potęga pierwszej piątki Bostonu,nikt w lidze takiej nie ma

1

@takisobiektos Niesamowite ma zasięgi,troche baby Durant pod tym względem.Tyczka.

7

Jak GSW draftowało Podziemskiego to chyba nawet w jego największych marzeniach nie było startowanie u boku Currego.Fajnie się rozwija a ma co czerpać od takiej organizacji.

1

@takisobiektos Czy Detroit pokona Brooklyn w next meczu

2

Pewnie to się nie wydarzy ale marzy mi się powrót Kevina do GSW na ostatnie lata kariery z szefem.Odejscie KD z obozu wojowników było chyba jego najgorszą decyzją sportową w karierze.Mógł dalej dopisywać kolejne tytuły i statuetki MVP.

1

@fart Czekam na to meczycho

1

@P33ck Salaha tez bym dal bo tani byl

0

@MESSIah16 Pod względem cena jakosc i oczekiwania napewno bardzo dobry

1

Detroit wciąz notują serie 26 porażek z rzędu.Rekordy beda nalezec do nich bo chyba nie maja zamiaru wygrac meczu.


3

@Kondziubarca To jest takie bez sensu tzn to jeszcze bardziej irytuje bo to nie pierwszy raz

7

Christmas Day z NBA.Wszystkie mecze w canał+ oprócz Dallas z Suns.


0

Trochę szkoda ale moze doczekamy się Fury vs AJ


1

@HighestInTheRoom Tylko Motor Lublin Rksss

0

@tristan87 Nie pije wgl alkoholu i jest mi z tym dobrze a ty Tristanie?

5

Kariera Wildera jak nie trafi prawym


8

@Rust_Cohle Wiedzialem mój atencjuszu ze nie wytrzymasz bez mnie dlugo

3

Wracaj do nas królu w 2024.


0

@urbie999 Niepotrzebny on tam jest xd

1

@Roobo Mi tam smakuje bez jak i z rodzynkami.Sernik sam w sobie jest cudowny ze nawet rodzynki tgo nie zepsują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?