Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Swietny zawodnik i bardzo niedoceniany
0
@AFA90 Jak nie jesteś fanem Barcy lub Realu to omijasz La lige
6
@Emhyr Przydałby sie Barcelonie taki piłkarz jako początek nowej ery.Gwiazda tego fortmatu rozwiązała by wiele problemów.
1
@marcin62 Tu juz trzeba Marcinie potrzeba chyba wyższych służb
5
Istny dramat.
1
@MesQueUnClub96 Chyba wszystko dziala prawidłowo u ciebie
12
@MesQueUnClub96 Mowiles kiedys ze wolisz chłopaków wiec co w tym dziwnego
6
Polska górą.
3
No ładnie.
1
@Comentateiro Co z tego jak to fan Xaviego
0
@barcelonaLM Obecnie i tak te ceny są bardzo wysokie
1
No way
https://x.com/tvp_info/status/1740341766258335830
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cobra303 Pep ma taki status już ze nic nie jest wstanie go nazwać kompromitacją
0
@agaFCB Taa ogladalem,super mecz
1
Jest i Najman w wersji kobiecej
2
Mozna go nie lubic ale Carlos jest skazany na sukces i w sumie juz je odnosi.
4
Ale poszedł monster po linii i reakcja Nole XD. @mekston
0
Niby towarzyski ale bardzo fajny poziom w meczu Carlosa z Novakiem.
1
@Tasde Jakby Ronaldo nie strzelal to ludzie by hejtowali a jak strzela to tez hejtuja.Niech sie cieszy chlop futbolem.
0
@MesQueUnClub96 Przez ciebie Novak przegrał gema
1
@Rewolucja123 Oczywiscie ze zrobisz
0
@MesQueUnClub96 Dodi ile tam na wadze stuknęło po świętach
0
@Rewolucja123 Tvp fejkuje?
0
@arasz1819 Masz klate Araszu jak Robin Van Persie w prime?
0
@MesQueUnClub96 @takisobiektos On podobno fizycznie czuje się dobrze po tej operacji ale sezon zweryfikuje,Pewnie bedzie troche opuszczał turnieji.
0
@MarioVeB! Ciekawe jakie sylwetki ma la bamba
1
@gumaz Za ciezkie pytanie
2
Drogi ten Robert
0
@takisobiektos Fizyka jest największa zagadką tzn czy bedzie wstanie w tym wieku rozgrywac pełne turnieje