Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Nowy wywiad u Piersa ale to by oddało
0
@MesQueUnClub_87 Grając u Arabów nie zdziwie sie jak to zrobi bo tam spokojnie moze miec miesiac gdzie pyknie se 10 bramek na bambików
9
Obsesja doskonałosci
2
@BartqRKO Nie wiem czy RJ był aż tak słaby.Rozwijał się wolno ale rozwijał.Dziwny ten ruch.Do tego Quickley który dawał jakosc z ławki.Dziwne.
2
@takisobiektos Nie widze wzmocnienia tutaj dla NYC.Za duzo oddaja za OG
0
@takisobiektos Ym ale czemuuuuuu
13
@MesQueUnClub96 Do bani,dawaj nastepny
1
@mekston Gra tylko dlatego ze Hojlund przezieibenie
1
@Szreko Nieee,Garnek ma wiekszy hype
0
@mekston A ile do ilu jest tzn kto 2
0
@Coutinho007 Nikt tak nie rozpala rambli
2
Garnacho wkracza do gry za 30minut @mekston
0
@tristan87 Ym nie interesuje się reprezentacjami w koszykówce.Wybacz Tristianie
3
King James dzisiaj obchodzi 39 urodziny.
2
Marcin taka ikona trochę koszykówki w Polsce.
0
@MesQueUnClub96 No a Novak grał jakby to był finał szlema.Takie zanagazowanie było.
1
@MesQueUnClub96 Juz mowiles dodi ze Novak odkuje sie z Carlitosem po twoim poscie i przegrał cały mecz.Zle typujesz :c
3
Zobaczymy gdzie się uda dojść. @mekston
3
SGA vs Denver.
0
@LM10GOAT Jeden z mistrzów Polski w MMA w stylu amatorskim preferującym ulice
0
Denis na ulicy jest innym fajterem
https://x.com/hubert_pawlik14/status/1740884841019924921
5
On sie wywrócil z 30 razy w 3 minuty xd
1
@FcPortoFan1999 Novak na ziemi jest do ogrania tymbardziej ze gra sie do 2
1
@mekston Do tego na mączce gdzie czuje sie najlepiej (wedlug mnie)
4
Złoto w Paryżu w takim wieku by smakowało bardzo fajnie ale będzie dużo chętnych.
@mekston @barcelonaLM
1
@mekston Bruno nie ma pucharow wiec musi byc 3 a tamta dwojka z trypletem wiec wybor oczywisty
2
@Ptasior Zasłuzone aczkolwiek Ruben tez mógł tu byc bo mial swietny sezon
0
@michal26 W ataku tak ale Edwards ma potencjał na bycie Holidayem w obronie a w ataku jest swietny
2
Wielka Minnesota w tym sezonie.
11
Tez prawda XD