Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 O kurde, na taką lekturę to bym się skusił
10
@Rourke Niesamowite rzeczy wyczyniał wtedy Suarez, po prostu bajka
12
@arasz1819 Wiadomo, że namiesza. Przerwa na repki teraz to najgorszy syf.
0
@kuz Minimalizm to jest jedna z najgorszych rzeczy
0
Grizou bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Trzymane kciuki będą za Xabiego. Genialny to był pomocnik i mimo, że człowiek Madrytu, to zawsze sympatia była i podziw dla umiejętności.
1
@ricardo0705 To są niesamowite liczby. W ogóle Messi miał 50 w sezonie 11/12, ligę wygrał Real, a Cristiano 48 w sezonie 14/15 gdzie jak wiadomo zdobyliśmy tryplet.
2
@Yosemite Pamiętam, że maścił setki na potęgę, ale lubiłem gościa
41
@itmustbejoke xDD zaczynamy show
2
@BorzyKrzys Zdecydowanie topka, niedoceniany trener
0
@karci0 Jeszcze jak
8
@ObiektywnyKibic121 Gość stworzył ze ŚREDNIAKA topową drużynę, bez niego nigdy nie byliby w takim miejscu, a Ty piszesz kocopoły, że jest przereklamowany.
0
@BarcaInfo Miałem taki garniak na studniówce, wie jak się ubrać
3
@Ansufati123 Nie musisz zaczynać nowej, to tylko aspekt graficzny
4
Mingueza to jest elegancki chłopak
2
@amanter Wszedłem zobaczyć na instagrama jej ostatnie zdjęcie i tak jak myślałem.. dalej piękna. Zamykam.
3
@BarcaInfo I coś Ty narobił Lucho..
0
@xBoMBoWiECx Roma wie, że na kuponie jest
33
@Janiama Dużo zdrowia, trzymaj się tam
0
Jak można marnować tyle sytuacji na takim poziomie, dramat
1
PSG pieprzy głupoty przyprawami kamis
1
@Kwasiak98 Ja widziałem i memy i naśmiewanie, już bez teorii spiskowych
10
@KORTIS Walkowerem xDD
2
@gumaz Bez wiary w nich nie ma co odpalać meczu. Mingueza też musi na wyżyny się wznieść.
1
@MaziFCB Jak tu się nabierają na tego kibica Juve i toczą pianę, stare chłopy, a głupie
0
@RosjaninBut I Umtiti, teraz zmroziło
0
@Criss18Barca Jeszcze w dzień na betfanie było 16. Buki wiedzą co się święci.
16
@Colon O kurde, dobry ten Pedri
0
@PatrychoO Ta wersja to akurat fejk
0
O cholibka, co tu się dzieje