Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd się wziął ten mit, że piłkarz musi być niesamowitym dryblerem by pasować do Barcelony?
0
@pele1282 Ale jak mu się skończy kontrakt za te 5 lat to już na pewno przyjdzie
46
Po tych wszystkich bolesnych okresach z ostatnich lat, ta remontada jest czymś naprawdę wyjątkowym. Dawno nie czułem aż takiej radości z meczu tej drużyny, takich emocji, to było niczym gwiazdka z nieba dla kibica Barcelony. Jestem dumny z charakteru pokazanego przez drużynę, woli walki i zaserwowania umiejętności piłkarskich w najtrudniejszych momentach, bo takie zostały nam zaprezentowanie przez Griezmanna, Messiego, Albe czy Frenkiego, ale to jest kolektyw i brawa należą się całej ekipie z Koemanem na czele, on wszczepił w te drużynę cechy, które pozwoliły tutaj zatryumfować.
Marudy mogą sobie narzekać, to smutne, ale jeśli lubią, to kto im zabroni? Prawdziwi cules cieszą się chwilą, cieszą się takie osoby jak Carles Puyol i o to w tym chodzi. Brawo drużyna, obyśmy mieli szansę ujrzeć jeszcze wiele pięknych momentów.
1
@Janiama Piękne i prawdziwe słowa. Jak ktoś pisze coś o braku widoczności czy o dryblingach, to nie ma co z takim osobnikiem dyskutować.
8
Kocham wielkiego Antoine'a Griezmanna.
2
Po wielu latach w końcu pojawiła się łza szczęścia po meczu Barcelony, cudowna chwila
0
Wooooooow, coooo tuuuu się dzieje!! Dzwońcie po karetkę
0
XDDDD niezła symulka
0
Aaantoooooo, hahahaha, łzy mi lecą
0
ZROOOOOOOOOOOBILI TOOOOOOOOOOOOOOO, ja nie mogę, co tu się wydarzylo, GRIZU KOCHAM CIE
4
Zawsze bawi jak po połowie każdy sprzedawany jest, kuglarze w formie
9
@FanBarcy22 Gareth ładował bramki w finałach. Wielu chciałoby być Balem w Madrycie.
8
@Misugi14 Przecież napisał Ci, że na stronie. Na stronie tvp sport.
1
Na zdjęciu Martin Braithwaite po przejęciu numeru 10.
A koszulka wygląda bardzo ciekawie, fajny kolorek.
3
@Azi Tymczasem @VamosRakieta:
https://i.pinimg.com/736x/a3/0f/c6/a30fc68a738a4cb8077ac6cb241eeb5f.jpg
19
@Zip Tak to wygląda
https://cdn.newsbusters.org/images/south_park_-_10_09_31_pm.jpg
0
@Mat_Cat https://cdn.newsbusters.org/images/south_park_-_10_09_31_pm.jpg
Tak to wygląda
2
@CatalanDream A niech się zachwycają nim, niech się zachwycają Messim. Za parę lat nie będziesz miał zachwytów nad ani jednym ani drugim i to będzie smutne.
18
Ronaldo strzela karnego: Cienias, tylko z karnych potrafi, skończył się,haha penaldo
Suarez strzela z karnego: Kuuur to jest napastnik, tera takich nie ma, Luis wróć, gość jest niesamowity, co myśmy zrobili oddając go kwiiii
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Coutinho007 Semedo był tak nijakim piłkarzem, że nawet nie wiem jak go opisać
3
@MarioVeB! Mingueza zjada Semedo
39
Tyłu świetnych zawodników z już legendarnego dla piłki nożnej rocznika 87 kończy w tym roku 34 lata.. masakra, a Pique to właściwie dzisiaj. Czas niestety płynie nieubłaganie.
1
@MarioVeB! Urusi to dobre chłopaki są
4
@Coutinho007 Ja bym powiedział, że to taka pozycja lewego napastnika, właśnie Villa za Guardioli to było coś w tym stylu. No i w ataku jest dosyć spora wymienność pozycji przez cały mecz, nie ma sztywnego przypisania tylko pojawia się w różnych sektorach, czasami nawet z Dembele zmieniają flanki. Pewnie heatmapa by to lepiej zobrazowała.
46
"Griezmann powinien robić jakieś liczy"
Griezmann robi liczby, La Rambla:
https://pbs.twimg.com/media/EVvsBiNXsAEOinQ.jpg
Z dystansem, życzę udanego dnia
4
@Pilka_jest_okragla Andres też potrafił wyciągać piłeczki w ten sposób
0
Cieszy mnie jeszcze bardziej to wszystko przez fakt, że Anto zdobył tą zwycięską bramkę i jako jego fan mogę się dzisiaj rozsiąść na La Rambli.. A tak serio, to mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej i ślepo wierzę w tego chłopa.
1
@Denver Takimi meczami wygrywa się serca kibiców
2
@Katalończyk 99 Niepopularna opinia, Ćwiąki nigdy nie był jakimś dobrym komentatorem.
(Zapomniałem, że Pan Tomasz ma tu konto, więc napisze, że za to super dziennikarz)
12
Świetnie się ten mecz oglądało, czuję się jakbym grał z nimi, bo jestem cały upocony. Wojna z baskami wygrana, brawo drużyna, brawo Koeman, brawo Grizu za zwycięską bramkę. That's how papyn boyz.