4

W futbolu niemożliwe nie istnieje, robimy to

1

Barcelona - PSG 3-1, wiara

33

@TeKa Nie śpi, walimy litra na odstresowanie

0

@BartqRKO Świetny komentarz, coś czego obecnie Polsat nie ma

1

@LS Za Birmingham, to Tommy Shelby

5

@LuisSalvano Puig nie ma FB cukiereczku

10

No i narobili nadziei przed meczem z PSG

3

Ale się wkuur.. mógł chłopakowi wystawić patelnie i odbilby sobie ten błąd

15

Jak widać można kręcić wałki nawet z varem

1

Moriba i Trincao, duet legend football managera

1

Fajnie widzieć takiego dzika w środku pola

9

Zawsze bawi to szambo. Oni grają co 3 dni, styczeń pełen dogrywek, Umtiti daje prezenty rywalom, a tutaj standardowe rozwiązywanie kontraktów.

2

Mnie najbardziej rozbawiła ta gleba Umtitiego

0

Jeszcze tylko PSG i wakacje, są plusy, odpoczną

1

Te rożne to jest jakiś kryminał

0

Umtiti został zezłomowany

37

@Gaz Przecież Nagelsmann ma doświadczenie zdobyte na najwyższym poziomie europejskim.

1

@clyde Jest więcej tych filmików, np. Troy Parrott wsadzający ptasznika w okulary kolegi. Niezłe zabawy tam mają w szatniach xDD

9

@DaPi Jak PSG odpadnie, to Neymar w lato już na pewno, ale na 200% wróci, a jak nie to za 2 lata

1

@Coutinho007 Trochę szacunku do legend Panie Kołczinio..

4

Mnie zawsze skręca jak widzę to anemiczne przyjęcie i zastawienie się Busiego. Sporo sędziów to odgwizduje, ale przyjdzie moment, że znowu zabawi się przed polem karnym i gra zostanie puszczona. W meczu z PSG najbardziej nie obawiam się Neymara czy Mbappe, ale tego co zagra Busquets. No jeszcze jest Lenglet, ale to inna kwestia.

52

Jedno trzeba przyznać, Barcelona to ostatnio gwarant emocji

0

Pjanic i Busquets razem, to nie mogło się udać

5

Dobrze, że Cholo zrobił z Griezmanna zawodnika ze stali

7

@FC1899Barca Dla mnie mieli już karetkę zamawiać

0

@svensonFCB Nic bo jestem biedny

1

@AlexDark00 Nolan nie ma podjazdu do Tarantino

4

@Azi Pewnego razu w hollywood chyba nie jest dla każdego. Ja osobiście mógłbym godzinami oglądać jak Brad z Leo jeżdżą po LA autem i gadają. Uwielbiam ten klimacik i film.

0

@magic10 Mnie wkręcił po pierwszych 10 minutach

7

@Coutinho007 Najwyżej stawiamy Araujo z tyłu, reszta do przodu i niech się dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?