Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W futbolu niemożliwe nie istnieje, robimy to
1
Barcelona - PSG 3-1, wiara
33
@TeKa Nie śpi, walimy litra na odstresowanie
0
@BartqRKO Świetny komentarz, coś czego obecnie Polsat nie ma
1
@LS Za Birmingham, to Tommy Shelby
5
@LuisSalvano Puig nie ma FB cukiereczku
10
No i narobili nadziei przed meczem z PSG
3
Ale się wkuur.. mógł chłopakowi wystawić patelnie i odbilby sobie ten błąd
15
Jak widać można kręcić wałki nawet z varem
1
Moriba i Trincao, duet legend football managera
1
Fajnie widzieć takiego dzika w środku pola
9
Zawsze bawi to szambo. Oni grają co 3 dni, styczeń pełen dogrywek, Umtiti daje prezenty rywalom, a tutaj standardowe rozwiązywanie kontraktów.
2
Mnie najbardziej rozbawiła ta gleba Umtitiego
0
Jeszcze tylko PSG i wakacje, są plusy, odpoczną
1
Te rożne to jest jakiś kryminał
0
Umtiti został zezłomowany
37
@Gaz Przecież Nagelsmann ma doświadczenie zdobyte na najwyższym poziomie europejskim.
1
@clyde Jest więcej tych filmików, np. Troy Parrott wsadzający ptasznika w okulary kolegi. Niezłe zabawy tam mają w szatniach xDD
9
@DaPi Jak PSG odpadnie, to Neymar w lato już na pewno, ale na 200% wróci, a jak nie to za 2 lata
1
@Coutinho007 Trochę szacunku do legend Panie Kołczinio..
4
Mnie zawsze skręca jak widzę to anemiczne przyjęcie i zastawienie się Busiego. Sporo sędziów to odgwizduje, ale przyjdzie moment, że znowu zabawi się przed polem karnym i gra zostanie puszczona. W meczu z PSG najbardziej nie obawiam się Neymara czy Mbappe, ale tego co zagra Busquets. No jeszcze jest Lenglet, ale to inna kwestia.
52
Jedno trzeba przyznać, Barcelona to ostatnio gwarant emocji
0
Pjanic i Busquets razem, to nie mogło się udać
5
Dobrze, że Cholo zrobił z Griezmanna zawodnika ze stali
7
@FC1899Barca Dla mnie mieli już karetkę zamawiać
0
@svensonFCB Nic bo jestem biedny
1
@AlexDark00 Nolan nie ma podjazdu do Tarantino
4
@Azi Pewnego razu w hollywood chyba nie jest dla każdego. Ja osobiście mógłbym godzinami oglądać jak Brad z Leo jeżdżą po LA autem i gadają. Uwielbiam ten klimacik i film.
0
@magic10 Mnie wkręcił po pierwszych 10 minutach
7
@Coutinho007 Najwyżej stawiamy Araujo z tyłu, reszta do przodu i niech się dzieje