9

Lahoz znowu gwiazdą? Nowe, nie znałem..

1

@Jakchcesz Dlatego bardziej cenie takiego piłkarza niż kogoś, kto potrafi tylko szybko biegać, kiwać bezsensu albo narobić bezcelowego szumu

10

Umtiti the fookin wall

10

Messi zamyka japy pionków.

6

Ach ten Grizu, nic nie dajeeee

4

Najlepszy możliwy skład desygnowany został z obecnych graczy. Trzeba pojechać z tym Bilbao.

No i Pjanic, hehe.

2

Suarez strzela bramkę i zaczynają się dymy na Rambli

0

@viscajasiek Dość już upokorzeń :(

3

@sebasek99 Ja nie wiem, ale stary pewnie wypiłby wszystkie w jeden wieczór

3

@Coutinho007 Kiedyś La Liga wstawiła post z podpisem "magic" czy coś w tym stylu, a obok zdjęcia Ronaldinho i Viniciusa, aż mnie poskręcało

0

@clyde Ale warzywo ze mnie xD Nie było tematu

0

@clyde Też mu kiedyś czorne kłaki wgrywałem

1

AJ Morales to jeden z ciekawszych zawodników w tej lidze

16

Kupić wszystkich, sprzedać wszystkich

11

@Pilka_jest_okragla Może będą grać na tym wyjeździe dopóki się nie nauczą

0

@bialagora Może lego znowu układa

1

Lepiej się nie dało trafić, that's how papyn boyz

3

Się porobiło czeka to też nas

2

@barcamember 1 w ćwierćfinale, 2 półfinał i finał

2

Puig w pierwszym, co tu się będzie zaraz działo, chować się

2

Piękny Oli Giroud jakąś brameczke dzisiaj upoluje

0

Panowie biznesmeni, co tam dzisiaj gracie ciekawego?

5

@marcin000019 "Śmieszny halowiec", a napisane przez największego visca łebka na stronie, dobre

28

Eriksen trolluje prawie jak Puig

0

@zmiter912576 Masz link na pw

1

@zmiter912576 Nice Guys

5

@daniel32778 Dobra, dobra, dzisiaj się umyje

1

@Nano22 Moriba to legenda fma. W 20 kupiłem Fatiego i Pedriego do Monaco, od razu wlecieli do podstawy i stworzyłem potwory, przegięcie.

11

@koszol Jestem kibicem Barcelony, nie zdziwi mnie żadna porażka.

7

@MesQueUnClub96 Guys! There's no one here

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?