Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli on zrobił coś dobrze na początku, to co powiedzieć o tym lobie? To była bajka!
0
@Zip Still, jest napisane, że to jedenastka sentymentów, więc nie wiem po co szydera, pozdrawiam
0
@Zip A to "co to za komentator sportowy" czym jest? Kpisz jakbyś myślał, że wybrał najlepszą jedenastkę według siebie. A w komentarzu jest ładny opis:
"Od razu zaznaczam. Nie jest to najlepsza jedenastka w historii klasyków. To subiektywny skład oparty na sentymentach, nadwątlonych przez czas uczuciach i wspomnieniach. Każdy z nas ma listę graczy, których darzy sympatią bez względu na klasę piłkarską."
0
@Zip Manipulujesz, Mateusz Święcicki wybrał swoją ULUBIONĄ jedenastkę z El Clasico
1
@JohnA Próbuje sobie budować jakoś atmosferę filmikami, ale to mnie w sumie tylko dobija. Patrzę na te drużyny pełne gwiazd w każdej formacji, niesamowite akcje, najlepsze drużyny na świecie, a teraz? Teraz to jest bieda panie.
3
@FC1899Barca No nie wiem, Messi już nie strzela tyle bramek
2
Cykl życia Manchesteru City: Kup obrońcę za kilkadziesiąt milionów, wylosuj najsłabszą grupę w LM, wyjdź z grupy, trafiaj na najsłabsze zespoły ze stawki, zostań wyeliminowany
1
Co tam koledzy z Madrytu? Skąd to zwątpienie?
5
@BOIXOS1 Powinniśmy płakać, mentalność polska
8
Dobra, błąd Pjanica, ale wygrywaliśmy 3:0 i po jaką cholerę Pique go faulował?
0
Messi gra tak jakby Suarez dalej zajmował pozycje 9
9
Jak Chelsea ściąga Cecha z emerytury, to może dogadamy się z Villą żeby na napadzie trochę pograł
11
@Yosemite Przepiękny El Nino, jeden z moich ulubionych piłkarzy.
7
@Yosemite Ibra - Golden Boy 2021
1
@Fawrf Psycha mu siadła
14
Zdarza się Wam w ogóle oglądać jakieś mecze La Ligi poza Barceloną i Realem? Kiedyś mogłem mówić o jakiejś fascynacji tą ligą, ale teraz to umarło. Nawet wśród gigantów nie ma tych największych nazwisk, polotu, magii, tylu bramek, a co dopiero mówić o reszcie stawki.
8
To dopiero początek, wiadomo, ale Jose Mourinho świetnie to wszystko ustawił, pan trener.
5
Kolejne 0-0 w El Clasico? Na ten moment całkiem prawdopodobne
0
Oni nawet piłki nie potrafią dobrze w pole karne wrzucić, niesamowite
0
@PIWOSZ89 Nie jestem patusem
20
Getafe to jest idealny przykład antyfutbolu
15
39 letni Ibra wraca po wirusie na derby, gra cały mecz i strzela dwie bramki. Grande fenomeno.
1
Zlatan jest przepiękny, co za gość
1
Na raty, ale jest, The God powrócił, to jeszcze ze dwie by siadły
2
@Encore Oj tak, wiesz, że wraca Zlatan i jeszcze bardziej czekasz
0
@Encore Zdecydowanie gorące derby, calcio to jednak calcio
0
Ale Napoli tam jedzie z nimi, po derbach idealnie siądzie calcio
7
Ale spójrzmy na Carletto, Richarlison schodzi, nawet nie spojrzał na tego parodyste, potem Jurgen skacze jak zwierze, a on stoi z miną godną najlepszego pokerzysty i bije innych swoją klasą. Niesamowity trener.
2
Przecież ten Richarlison ma z 60iq, typowy brazol
5
James jest niesamowity, oglądanie go to po prostu przyjemność w tym momencie