Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Powiem Wam, że Jose Mourinho mógłby jakiś pucharek przytulić w tym sezonie. Tego mu życzę.
1
@kamiVeB Beznadziejnie jak wszyscy
1
@Ricc Nie wyszli z Messim
1
To co się tutaj dzieje to jest studio jajo
2
Te kiwki Messiego to już jest poziom śmieszniejszy niż obecne przekładanki Ronaldo
0
Spokojnie, zaraz wejdzie Martin
2
To jest po prostu dramat
2
@sevs To męczybuła Pep
4
Ktoś pisał, że Stuttgart ma serie remisów od niepamiętnych czasów, to obstawiłem ich remis/win.. przegrywają. Hradecky strzela samobója i Bayer remisuje, to są rzeczy niesamowite
0
@barcelonaLM No podbiłem sobie tasiemca tym ładnie
5
Dałem Bayern na podbicie, to jest niemożliwe
1
Atletico - Barcelona 1-3
2
@Konias4318 To wiem byku, chodziło, że ta stylówka też była spoko
5
@Coutinho007 Wierzę, że się odblokuje i ruszy maszyna bo ewidentnie siedzą te sytuacje w głowie
4
@Encore @HERORICH2
Jeszcze ta stylówka była kozacka. Dodatkowo rozbicie Realu i ta celebracja, złoto
4
Ale Grizu w 2016 to była bestia
0
@Encore Ja tu jakieś tasiemcie smaruje z Barcą i Villarreal, to będzie kluczowe xD
0
@Klaudix Kanada marzenie
0
@clyde Jak dasz na pewniaki, to Ci to pomnożę
0
Brak bramki ruskich spuścił kupon w kiblu, dramat
0
Wystarczyło dać na kupon
0
@BarcaInfo Typowy wujas. Nachlał się, nagadał głupot i teraz są problemy.
7
@Arkadio90 Powinno siąść jak na butli, ale to bukmacherka
2
@Yosemite Dalej ciężko uwierzyć, że on to naprawdę zrobił i było się tego świadkiem.
3
Na brak porażki naszej reprezentacji jest prosty przepis. Postawić kupon na Holandie i zbawić naród.
Chociaż bardziej zbawienne byłoby zwolnienie Wujasa.
2
@IronSanHybrid Prawda. Takich zawodników w tym klubie trzeba.
5
Ależ to jest cudowny widok, piękna Espana.
0
Miło zobaczyć jak Hiszpania kogoś klepie, szczególnie niemców
2
Nie ma kuponu, to i Hiszpania sobie leci bez problemu
1
@jeyx77x Nie ściął, co pan mówisz