1

@FC1899Barca Nie mam sił już, co to ma być

0

@messicocacola Ja strzele samobója po tym meczu

0

@Danger204 W każdym meczu w tej edycji LM 3 bramki strzelali. Przynajmniej szybko kupon do kosza i nadzieje zabite xD

0

Dałem over 2.5 na City, czyli już chłopaki się wystrzelali

5

@NeroTFP Fanatycy to najgorszy sort, a takich sporo

1

Ehhh, trzymaj się w tym lepszym świecie Królu Diego

0

Co tam gracie dzisiaj ciekawego? Porto ogoli Marsylie?

8

@Coutinho007 Jak u kolegi to chyba pite było

1

@Coutinho007 Nie no, wiadomo, że z tamtymi legendami żartowałem. Jak to mawia klasyk, odczucia są pozytywne.

1

@Coutinho007 Byle nie nowy Muniesa czy Fontas i będzie gitarka

0

@DaPi Takie niezdrowe rzeczy jak monsterki, pepsi

0

@Coutinho007 Asensio miał kilka dobrych momentów w karierze, pięknych bramek, a Trincao.. no, ten teges.

13

Pelikany wyjaśnione, o to chodzi.

4

@NeroTFP Cristiano Ronaldo

0

@kerouac Bracia Golec ukradli święta

8

@NeroTFP To chyba konto Marcina Najmana, nie mam innych wytłumaczeń na niego

1

@Coutinho007 Spokojnie, z ławki do wejścia gotowy jest Braithwaite, on odmieni obraz gry

1

@Coutinho007 Mokry sen.. przeciwników

2

@Coutinho007 Griezmann na prawe, Cou na lewe i lecimy po lige europy

1

@marcin62 Ja do wiadomo czego oglądałem i potem próbowałem dalej, ale jakoś nie było chęci w ogóle

0

@Comentateiro Ibra>reszta

1

@Rewolucja123 Messi bardziej irytował

4

@Yosemite Odpowiedź jest prosta. Boli ich wielkość Serie A. Piękna jest ta liga.

1

@MesQueUnClub96 Neuer w formie to jeden z najlepszych bramkarzy w historii futbolu.

0

@NeroTFP Wielka maszyna

8

Powiem Wam, że Jose Mourinho mógłby jakiś pucharek przytulić w tym sezonie. Tego mu życzę.

1

@kamiVeB Beznadziejnie jak wszyscy

1

@Ricc Nie wyszli z Messim

1

To co się tutaj dzieje to jest studio jajo

2

Te kiwki Messiego to już jest poziom śmieszniejszy niż obecne przekładanki Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?