Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Eden Hazard się spłacił
0
@matirix20 Hazard przereklamowany, że co? To nie jest typ goleadora
2
@Unikatowy Oczywiście FA Cup
5
@AmigoBlancos Po wykopaniu piłki w kosmos, aż po genialnego egzekutora. Jeden z lepszych w tym aspekcie na świecie.
0
@joloskyy Wyślę na PW
0
@joloskyy Ja już obejrzałem odcinek, jest klimacik potężny
14
Trener mówi otwarcie żebyś lepiej poszedł na wypożyczenie, a ty zostajesz i liczysz na cud. Nie wiem co miał w głowie Ryszard Pujż.
13
Komentarz usunięty
5
@icon3520 Przecież ci ludzie nie oglądają meczów, walną niską ocenę, bo go nie lubią
11
Ale tej akcji Fatiego to nie przeboleje xD No cóż on tam wyczynił
5
@DanielOOL Chyba sobie żartujesz. To Bartomeu powinien dziękować Luisowi Enrique i MSN
1
@DanielOOL Tryplet upokorzeń?
0
We won Mr Stark
0
Wzruszenie jest, łzy lecą, przebrnęliśmy przez te męki, niesamowite
0
@macio_944 Dobra już po samym ezio family w tle stwierdzam, że będzie lepsze niż film
9
W meczu Juve z Barcą obie drużyny przegrają
3
@BorzyKrzys No przecież to uj strzela, ręką miał te bramkę zdobyć? Szkoda gadać
4
Ale okradli Morate z bramy
7
@socha 1. Ansu Fati*
4
@insp1re Też bym nie zniszczył
4
@Barca1992 Angole to w większości raczej nie zwracają uwagi na poprawną wymowę nazwiska
3
@pawello10 A pamiętasz baty w tym roku? I co było potem? Też baty
0
Po prostu pora już skończyć z piłką nożną, to jest idealny moment
4
Dziękujemy panie Lenglet
4
Busquets przy piłce albo przyciśnięcie go to jest zawał. On się nie nadaje już na granie takich meczów.
0
Vaaaamooos kuuuraa jedziemy
11
Koeman musi jaja na taczce chyba wozić
1
Jeśli on zrobił coś dobrze na początku, to co powiedzieć o tym lobie? To była bajka!
0
@Zip Still, jest napisane, że to jedenastka sentymentów, więc nie wiem po co szydera, pozdrawiam
0
@Zip A to "co to za komentator sportowy" czym jest? Kpisz jakbyś myślał, że wybrał najlepszą jedenastkę według siebie. A w komentarzu jest ładny opis:
"Od razu zaznaczam. Nie jest to najlepsza jedenastka w historii klasyków. To subiektywny skład oparty na sentymentach, nadwątlonych przez czas uczuciach i wspomnieniach. Każdy z nas ma listę graczy, których darzy sympatią bez względu na klasę piłkarską."