1

@peetwithbarca Najlepszego Pietrek!

1

@Hindus fajna piłka z różnego:) po prostu są bardzo poukładani i groźni.

2

Ale by się taki Dongou przydał na 9..

3

@escarabajo Nie no, Arsenal też gra fajna piłkę, City może być groźne. Liga mistrzów to całkiem inna bajka. A Atletico zagrało dzisiaj jak drużyna z Segunda, murowanie i kontrowanie.

5

@Piatus98 poszedł sobie zajarać w Wojtusiem, po takim meczu to normalne

1

@kundee musiałeś dostać kontuzje żeby mieć czas to napisać, szanuję. Jak zdrowie?

4

Potrafią się spiąć i zagrać. Teraz tylko żeby nie odwalili lipy np. na St. James Park i żeby znowu nie musieli odrabiać kto wie ile.

0

@TikiTakaEnMiCorazon Luuk De Jong

0

A Ferran dalej na swoim poziomie

8

Cancelo dzisiaj czapki z głów, jakby na takim poziomie grał to można być spokojny o prawą stronę pod nieobecność Kounde.
Na najbliższe mecze widzę takie ustawienie obronne : Martin - Eric - Cubarsi - Cancelo

0

@Eto'o9 R10 wiem, ale pozostaje ta złość że brakło tak niewiele..

1

Jak zostanie 3:0 to najgorszy możliwy scenariusz..

2

Najgorsze że trzeba jeszcze 2 trafic

1

Pedri-Bernal-Fermin w środku pola i człowiek jest spokojny o przyszłość środka pola w Barcelonie.

0

Dla mnie już awansowali. Tak bardzo podoba mi się ich zaangażowanie dziś. Żeby tylko w każdym meczu tak gryźli murawę, a nie tylko jak trzeba czwórkę odrobić.

0

Balde wchodzi więc niestety już po ptakach.

5

@Jakchcesz taki Pepe tylko że wersja Netflix

0

@Kaku11 na jaki mecz lecisz? :)

0

@LAMC_10 dałem w betbuliderze że obie strzelą, ale na 6:1 się nie obrażę :)

3

Kuponik z kursem 600 postawiony, teraz czekamy na mecz :)

0

@VeB 1899 Jakby nie zagrali takiego gówna w pierwszej połowie to też byłoby łatwiej w rewanżu :) Balde po tym meczu do odstrzału

0

@Czyhrynski pożyczył sobie jego kolana to ma :)

4

@robsesh płot twist: Guler jest w związku z Camavingą

0

@FCB24 Flick chyba w przerwie przywrócił ich do ustawień fabrycznych :)

1

@Czyhrynski Mam nadzieję że usłyszę od Pana Mateusza : Remontadaaa, Remontadaaa. Pierwsze minuty będą najważniejsze :)

3

@Filipem jakby Cubarsi trafił to nie skończyłoby się 4:1, Atleti już było zesrane :)

5

@Czyhrynski Pan Swiecicki i Pan Chabiniak.

0

@4drian0 dwa gole na pewno wcisną, pytanie ile stracą :)

1

@Laminedependencia Pedriego*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?