EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@peetwithbarca Najlepszego Pietrek!
1
@Hindus fajna piłka z różnego:) po prostu są bardzo poukładani i groźni.
2
Ale by się taki Dongou przydał na 9..
3
@escarabajo Nie no, Arsenal też gra fajna piłkę, City może być groźne. Liga mistrzów to całkiem inna bajka. A Atletico zagrało dzisiaj jak drużyna z Segunda, murowanie i kontrowanie.
5
@Piatus98 poszedł sobie zajarać w Wojtusiem, po takim meczu to normalne
1
@kundee musiałeś dostać kontuzje żeby mieć czas to napisać, szanuję. Jak zdrowie?
4
Potrafią się spiąć i zagrać. Teraz tylko żeby nie odwalili lipy np. na St. James Park i żeby znowu nie musieli odrabiać kto wie ile.
0
@TikiTakaEnMiCorazon Luuk De Jong
0
A Ferran dalej na swoim poziomie
8
Cancelo dzisiaj czapki z głów, jakby na takim poziomie grał to można być spokojny o prawą stronę pod nieobecność Kounde.
Na najbliższe mecze widzę takie ustawienie obronne : Martin - Eric - Cubarsi - Cancelo
0
@Eto'o9 R10 wiem, ale pozostaje ta złość że brakło tak niewiele..
1
Jak zostanie 3:0 to najgorszy możliwy scenariusz..
2
Najgorsze że trzeba jeszcze 2 trafic
1
Pedri-Bernal-Fermin w środku pola i człowiek jest spokojny o przyszłość środka pola w Barcelonie.
0
Dla mnie już awansowali. Tak bardzo podoba mi się ich zaangażowanie dziś. Żeby tylko w każdym meczu tak gryźli murawę, a nie tylko jak trzeba czwórkę odrobić.
0
Balde wchodzi więc niestety już po ptakach.
5
@Jakchcesz taki Pepe tylko że wersja Netflix
0
@Kaku11 na jaki mecz lecisz? :)
0
@LAMC_10 dałem w betbuliderze że obie strzelą, ale na 6:1 się nie obrażę :)
3
Kuponik z kursem 600 postawiony, teraz czekamy na mecz :)
0
@VeB 1899 Jakby nie zagrali takiego gówna w pierwszej połowie to też byłoby łatwiej w rewanżu :) Balde po tym meczu do odstrzału
0
@Czyhrynski pożyczył sobie jego kolana to ma :)
4
@robsesh płot twist: Guler jest w związku z Camavingą
0
@FCB24 Flick chyba w przerwie przywrócił ich do ustawień fabrycznych :)
0
https://www.instagram.com/reel/DVVV_JbDJnO/?igsh=MWowbmh5Mjl2bWphaQ==
Tak to się robi :)
1
@Czyhrynski Mam nadzieję że usłyszę od Pana Mateusza : Remontadaaa, Remontadaaa. Pierwsze minuty będą najważniejsze :)
3
@Filipem jakby Cubarsi trafił to nie skończyłoby się 4:1, Atleti już było zesrane :)
5
@Czyhrynski Pan Swiecicki i Pan Chabiniak.
0
@4drian0 dwa gole na pewno wcisną, pytanie ile stracą :)
1
@Laminedependencia Pedriego*