7

Ze wzajemnością Panie Hansi:)

7

@Chimera pff, ja bije swoją za free

10

@Peciak a ile muszę zapłacić żeby zdelegalizować takie głupie pytania?

0

@sebasarna nie jest Ciebie warta

9

@sebasarna zwal konia i zablokuj

2

Jutro o 23:00 Barcelona dalej będzie miała 4 punkty przewagi nad Realem, tylko że będzie miała rozegrane jedno spotkanie mniej :)

0

@MiloszFCB1899 chyba nie masz wyjscia

0

@Messibestplayerintheworld gdzie gra ten Vusković?

1

@MiloszFCB1899 potwierdzam kamracie, dwa tygodnie bez całkowitego picia i tydzień chorobowego - wnioski nasuwają się same

1

@A4ron van Ven już puszcza oczko do Araujo tą czerwoną w pierwszej połowie

1

Mam nadzieję że Barcelona nie sięgnie po Nathana Ake, ten typ już nie przeskoczy pewnego poziomu. Jestem ciekawy jak poradziłby sobie Senesi.

7

Widać ile Harry Kane znaczyl dla Totków, on pudrował tego trupa tyle lat...

1

@TR3YWAY oni serio myślą że robiąc ten taniec są fajni

6

Pamiętacie takiego grajka jak Luciano Vietto? Swego czasu świetnie się zapowiadał ale kariery jednak nie zrobił.

3

Czyli to nie ja... Też gram na stoperku w B-klasie, ale jestem prawonożny ( chociaż lewa mam niezłą)

1

A niech tam idzie i się marnuje :)

27

Ferran Torres urodził się 29 lutego. Nie dziwne więc że marnuje tyle okazji jak on ma dopiero 7 lat.

0

@Fog_W_1899 swoją drogą, ale gość jest drewniany :) Rasiak przy nim to Ronaldinho

1

@fumador może w tym roku dostaniesz :)

2

@vivalaice21 jak zrobią szpaler komuś na urodziny i ten ktoś biegnie to wskakujesz przez bramkę i też biegniesz, proste.

1

@lajcior zdrówka, słoneczko za oknem a ja też cały tydzień na L quatro.

3

Bez tego oka zrobiłby więcej niż Ferran

0

@gumaz Pedri
Yamal
Robercik w masce

7

Dawać mi już kolejny mecz, uwielbiam oglądać ta drużynę

0

Grająca w dziesiątkę Newcastle ciśnie Manchester United. Nieźle.

3

Pykam sobie w FC 26 Ultimate, czasami sobie zagram Rivalsy i lubię się bawić w te SBC. Otworzyłem jedną jedyną paczkę z ikoną w życiu, a tam Ronaldinho 94 :)

0

https://www.instagram.com/reel/DVRDbDmiLOE/?igsh=MW9udml0cmVjcmwxaQ==

Nawet tej Barcelonie zdarzały się takie spotkania :)

0

Ciekawe jakby Grimaldo poradził sobie na lewej obronie/wahadle. Zawsze miło zobaczyć powrót wychowanka.

12

@Aragorn33 Ruduger ma problem z głową od 1993

5

@ifoa ciężko się utrzymać na podium :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?