EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ze wzajemnością Panie Hansi:)
7
@Chimera pff, ja bije swoją za free
10
@Peciak a ile muszę zapłacić żeby zdelegalizować takie głupie pytania?
0
@sebasarna nie jest Ciebie warta
9
@sebasarna zwal konia i zablokuj
2
Jutro o 23:00 Barcelona dalej będzie miała 4 punkty przewagi nad Realem, tylko że będzie miała rozegrane jedno spotkanie mniej :)
0
@MiloszFCB1899 chyba nie masz wyjscia
0
@Messibestplayerintheworld gdzie gra ten Vusković?
1
@MiloszFCB1899 potwierdzam kamracie, dwa tygodnie bez całkowitego picia i tydzień chorobowego - wnioski nasuwają się same
1
@A4ron van Ven już puszcza oczko do Araujo tą czerwoną w pierwszej połowie
1
Mam nadzieję że Barcelona nie sięgnie po Nathana Ake, ten typ już nie przeskoczy pewnego poziomu. Jestem ciekawy jak poradziłby sobie Senesi.
7
Widać ile Harry Kane znaczyl dla Totków, on pudrował tego trupa tyle lat...
1
@TR3YWAY oni serio myślą że robiąc ten taniec są fajni
6
Pamiętacie takiego grajka jak Luciano Vietto? Swego czasu świetnie się zapowiadał ale kariery jednak nie zrobił.
3
Czyli to nie ja... Też gram na stoperku w B-klasie, ale jestem prawonożny ( chociaż lewa mam niezłą)
1
A niech tam idzie i się marnuje :)
27
Ferran Torres urodził się 29 lutego. Nie dziwne więc że marnuje tyle okazji jak on ma dopiero 7 lat.
0
@Fog_W_1899 swoją drogą, ale gość jest drewniany :) Rasiak przy nim to Ronaldinho
1
@fumador może w tym roku dostaniesz :)
2
@vivalaice21 jak zrobią szpaler komuś na urodziny i ten ktoś biegnie to wskakujesz przez bramkę i też biegniesz, proste.
1
@lajcior zdrówka, słoneczko za oknem a ja też cały tydzień na L quatro.
3
Bez tego oka zrobiłby więcej niż Ferran
0
@gumaz Pedri
Yamal
Robercik w masce
7
Dawać mi już kolejny mecz, uwielbiam oglądać ta drużynę
0
Grająca w dziesiątkę Newcastle ciśnie Manchester United. Nieźle.
3
Pykam sobie w FC 26 Ultimate, czasami sobie zagram Rivalsy i lubię się bawić w te SBC. Otworzyłem jedną jedyną paczkę z ikoną w życiu, a tam Ronaldinho 94 :)
0
https://www.instagram.com/reel/DVRDbDmiLOE/?igsh=MW9udml0cmVjcmwxaQ==
Nawet tej Barcelonie zdarzały się takie spotkania :)
0
Ciekawe jakby Grimaldo poradził sobie na lewej obronie/wahadle. Zawsze miło zobaczyć powrót wychowanka.
12
@Aragorn33 Ruduger ma problem z głową od 1993
5
@ifoa ciężko się utrzymać na podium :(