0

No ale to wiadomo; w Barcelonie też tak było.

1

Włosi niestety się ogarnęli po fazie grupowej. Niech nasi wejdą jeszcze na lepsze obroty bo może być ciężko; a raczej każdy wie że ten potencjalny półfinał to "finał"

0

@Eklerek hmmm no jak na moje to napisałaś to z taką ironią; może ja to źle odbieram ale tak to trochę zabrzmiało

0

@Transu96 ok, bombel nie był top3....chyba nie warto wchodzic w taką dyskusje xd

0

@Vurt no uważam że powinien być

5

Tata Yamala, żona Raphinhi.....serio dziecinne zachowanie. Mówią tak jakby ją dostał jakiś Palmer czy de Bruyne, a nie gość który z klubem zdobył wszytsko co się da grając na niesamowitym poziomie

12

@Aragorn33 już bez jaj. Szukanie na siłę "genialnego" Lewego. Jak nie poda, jak nie strzeli to zawsze jest odciągnięcie rywali

0

@RomanGroza Raphinha pokazał w meczach bez Yamala że sam nic nie da rady ogarnąć

0

Potężna przewaga Torunia w finale mistrzostw Polski w żużlu. Nie mogą tego roztrwonić w rewanżu

0

@Pablozeusz nie jestem za Toruniem, ale wiadomo jestem przeciw Motorowi:D obyś się cieszył ze złota

0

Pięknie na razie Toruń walczy z Motorem; poza Zmarlizkiem Motor nie istnieje a ten już z taktycznej wystąpił, oby Toruń odjechał na te 14-16pkt minimu

0

@4drian0 graliśmy bez bramkarza z Interem więc to pewniak

0

@directedbyfcb nie muszą wygrać, niech zremisuja xd

0

@partymaker no ale co ma jedno do drugiego? Roberto swego czasu też miał u nas pensje jak Vvan Dijk i oczekiwałes by grał na takim poziomie?

2

@adamek20151 czy ja wiem....raczej każdy wie że to wrak piłkarza i zero oczekiwań wobec niego jest

0

@JanuszKorwinMikke Szczęsny zawalił nam dwumecz z Interem...faktycznie pomnik. Szczęsny to średni transfer. Tylko mecz z Benfica miał dobry, aczkolwiek i tak przesadzona jego ocena za ten występ; tam jakby coś puścił to by był po prostu winny bo niemal wsyztsko w środek bramki

0

@zadafcb napisałbym że autostrada do złota, ale.....no :D

0

@mekston no ok, ale to dalej najważniejsza impreza turnieju :D

2

@Swistus172 znając nasz sztab medyczny już można kończyć mu karierę jak Fatiemu

0

@takisobiektos no ale w tym roku to mundial zdecydowanie najważniejszy; więc aż głupio że tak sfrajerzyli

1

Francja na MŚ to jest żenująca; przyjdą IO i finał pewny

3

@gumaz a co jak podczas ucieczki skoczył do sklepu i kupił małpkę i stąd ten alkohol w organizmie?

0

@tbas prohibicja to idiotyzm. Jak już chcemy ograniczyć alkohol to izba wytrzeźwień powinna być droga a nie że kosztuje chyba 400zl....dać 5000 i wtedy ludzie nie będą swirowac

1

@PJ777 de Jong z mądrym rozegraniem to poleciałes :D Casado przynajmniej do przodu coś pograni powalczy

0

@Encore zakładam ze 50letni LeBron, Curry i Durant by na luzie wygrali to złoto

0

@Jersi1 no w 23 chyba jest

0

USA jest specyficzne, często głupie ale to że mają karę śmierci to jest coś pięknego. W naszym kraju ten gość co w metrze zabił tą laskę to by dostał 10lat a wyszedłby po 4

0

@MsBarca ale z takimi dryblasami to tylko Koller by sobie poradził, Lewandowski też nie da rady

0

@Joint21 peak przyszedł nie wtedy co trzeba; czarny koń

1

@MsBarca ja przypominam że w zeszłym sezonie mierzący jakieś 170cm Blind z Girony przestawiał Lewandowskiego jak chciał. Nie wiem czy na takich dryblasow nie lepiej Rashorda dać na atak by była szybkość chociaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?