5

Każdy zdrowo myślący nie chciałby w takim meczu Dembele.... Może na ostatnie 10min ewentualnie

2

Cwiakala to dobry wariat jest

1

Akurat Alba jak jest w formie to należy do najlepszych w historii. A teraz jak gra wraz z Messim to już petarda.

1

Która będzie godzina za 60min o tej porze?

3

Co ma jedno do drugiego? Monaco gra tak bo sprzedało wszystkich kluczowych zawodników

0

to nie ja Cię osłabie, tylko Ernest.... i uwierz, że tyle zagra

0

Samper to już kariery w żadnym topowym klubie nie zrobi. A jedyna szansa na uratowanie kariery dla Aleni to odejście z Barcelony, u Valverde jedynie co zagra to 5min w CdR

0

Wszystkich? Czyli Alena tak jak myślałem jest piłkarzem rezerw

18

Na ten moment to lepsze byłoby pytanie kto jest lepszy: Dembele czy Munir

0

jak można mieć taki skład i w takim meczu grać najsłabszym z całej kadry piłkarzem( Rafinha)?????? ten człowiek sprawia, że człowiekowi już godzinę przed meczem odechciewa się oglądania

0

Monaco napewno coś straci

20

Rafinha pasuje w tym składzie jak Julen do Realu.

1

Huesca....

2

Tak. Od ponad roku powinien dostawać szansę gry w pierwszej drużynie, a teraz będzie grał w rezerwach kolejny sezon( tak, jestem tego). My mamy 2 zdrowych obrońców i Chumi i tak nie zagra choćby 5min

4

W Realu dzis młody Valverde zagra ponad 35min....u nas Alena, zawodnik pierwszej drużyny, gra w rezerwach.....

0

Vincent ma teraz wielki problem, od 3 lat wciskał go na siłę kosztem innych, to teraz jest w czterech literach.

4

Feddek pieprzy nawet przy tym holu o pół asyście Ronaldo.........

1

Ten Feddek to wiadomo że gra 22 piłkarzy a nie jeden pan z 7?

0

Widząc grę Interu w doliczonym czasie gry w tym sezonie, to Valverde tym razem naprawdę Vidala, Roberto i innych defensywnych wpuszczać w 89min

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach

1

Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął

0

No chyba nie.

0

Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej

0

znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?

4

no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada

3

Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie

0

tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców

17

ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?