FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Każdy zdrowo myślący nie chciałby w takim meczu Dembele.... Może na ostatnie 10min ewentualnie
2
Cwiakala to dobry wariat jest
1
Akurat Alba jak jest w formie to należy do najlepszych w historii. A teraz jak gra wraz z Messim to już petarda.
1
Która będzie godzina za 60min o tej porze?
3
Co ma jedno do drugiego? Monaco gra tak bo sprzedało wszystkich kluczowych zawodników
0
to nie ja Cię osłabie, tylko Ernest.... i uwierz, że tyle zagra
0
Samper to już kariery w żadnym topowym klubie nie zrobi. A jedyna szansa na uratowanie kariery dla Aleni to odejście z Barcelony, u Valverde jedynie co zagra to 5min w CdR
0
Wszystkich? Czyli Alena tak jak myślałem jest piłkarzem rezerw
18
Na ten moment to lepsze byłoby pytanie kto jest lepszy: Dembele czy Munir
0
jak można mieć taki skład i w takim meczu grać najsłabszym z całej kadry piłkarzem( Rafinha)?????? ten człowiek sprawia, że człowiekowi już godzinę przed meczem odechciewa się oglądania
0
Monaco napewno coś straci
20
Rafinha pasuje w tym składzie jak Julen do Realu.
1
Huesca....
2
Tak. Od ponad roku powinien dostawać szansę gry w pierwszej drużynie, a teraz będzie grał w rezerwach kolejny sezon( tak, jestem tego). My mamy 2 zdrowych obrońców i Chumi i tak nie zagra choćby 5min
4
W Realu dzis młody Valverde zagra ponad 35min....u nas Alena, zawodnik pierwszej drużyny, gra w rezerwach.....
0
Vincent ma teraz wielki problem, od 3 lat wciskał go na siłę kosztem innych, to teraz jest w czterech literach.
4
Feddek pieprzy nawet przy tym holu o pół asyście Ronaldo.........
1
Ten Feddek to wiadomo że gra 22 piłkarzy a nie jeden pan z 7?
0
Widząc grę Interu w doliczonym czasie gry w tym sezonie, to Valverde tym razem naprawdę Vidala, Roberto i innych defensywnych wpuszczać w 89min
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
spokojnie, jeszcze 2 sezony będzie dochodził do siebie po kontuzji w rezerwach
1
Jak nie oglądam polityki, to ten serial mnie mega wciągnął
0
No chyba nie.
0
Gomes to dobry piłkarz na klub pokroju Evertonu, nic więcej
0
znacie jakies strony, gdzie mogę obejrzeć filmy z angielskimi napisami?
4
no własnie, przez idiotyczne decyzje Valverde, nie mamy przygotowanych zmienników i teraz strach ich wpuścić. Vidal to klasa światowa, w normalnym rytmie zniszczył by Brozovicia, czy Naingollana, a teraz strach go wpuśić..... Malcom też by sobie poradził, ale on pewnie już zapomniał jak się korki zakłada
3
Ciekawe czy przy kontuzji Messiego chociaż raz powoła Malcoma, lub Alenie
0
tak xD w zeszłym sezonie tak był cały sezon, dzisiaj to wyjątek, Sevilla zapomniała zabrać z Sevilli obrońców
17
ale farta ma ten Valverde.... Gość nie ma zadnej taktyki, zero pomysłu, zero reakcji, a wygrywa mecze tylko dlatego, że Messi i ter Stegen ratują mu 4 litery