FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsza gala od dobrych 1at w WWE.....co zrobili z Shane to śmiech na sali. Znowu podłoża AJ dla Lesnara... A walka o UV kosmiczna, normalnie 8star
1
Najlepiej rzuty rożne u nas wykonuje Denis. On + Lenglet to byłby gol co 4 dośrodkowanie
1
Dla somsiada to za passata 4 lata
13
Po co daje grać Samperowi i Denisowi?? Skoro i tak kariery nie zrobią, na wiosnę nie będzie z nich korzystał, to lepiej już postawić na młodych, ale takich naprawdę młodych
0
Szkoda, że tak genialny gość jak Almas ma tak słaba pozycję, bo śmiało mógłby zastąpić Bryan i zapewne walka bylbaby lepsza
0
ma ktoś link do całego meczu z Realem z Eleven? pewnie już były takie ale ni zapisałem
0
Tak, jestem jednym z pierwszych antyfanow Vakverde, ale wiem że ostatnie 3 mecze wygraliśmy dzięki niemu. Ale to nie zmienia faktu, że względem wielu piłkarzy zachowuje się bardzo dziwnie
0
Zobacz komentarze moje przed taka durna ocena
0
Przypomne, że np Hakimi zadebiutował w meczu z Tottenhamem
0
Nie mamy pewności że sobie nie poradzą póki nie zagrają, i nie mam na myśli jakiś zespół z niższych lig
0
No dostał, gratulację i co w związku z tym? Zagrał wielkie 0minut
8
Fani Valverde nie widzą, że to o 46miinut więcej niż Alena, Puiq, Miranda, Chumi
3
Komentarz usunięty
0
Genialny. Znacznie bardziej mi podszedł niż np Breaking Nad, ale wiadomo że każdy ma inny gust
6
Jeśli uważasz, że w zeszłym sezonie była jakakolwiek inna taktyka nix: podaj do Messiego może coś zrobi, to znaczy że nie oglądałeś meczy
37
Zycie jest porąbane. Cały tamten i początek tego sezonu Valverde ratuje tylko geniusz Messiego. W znacznej większości meczy tylko dzięki niemu wygrywaliśmy bo nie było żadnej taktyki i pomysłu na grę. A teraz 2 najlepsze mecze pod wodzą Valverde zagraliśmy bez Messiego
50
W Japonii jest inny czas, on już wiedział
0
Dokładnie.
0
Taktyczny.
0
Taktyk.
0
Tak
3
No i jak tu ocenić Rafinhe? W ataku gramy przez niego w 10, ale jak jesteśmy bez piłki to zasuwa za 2 i często asekuruje genialnie Roberto
8
Nie. To jest pewniak niezależnie od wyniku
0
Czyli znowu będą zmiany Semedo, Vidal oraz Munir....
5
Każdy zdrowo myślący nie chciałby w takim meczu Dembele.... Może na ostatnie 10min ewentualnie
2
Cwiakala to dobry wariat jest
1
Akurat Alba jak jest w formie to należy do najlepszych w historii. A teraz jak gra wraz z Messim to już petarda.
1
Która będzie godzina za 60min o tej porze?
3
Co ma jedno do drugiego? Monaco gra tak bo sprzedało wszystkich kluczowych zawodników
0
to nie ja Cię osłabie, tylko Ernest.... i uwierz, że tyle zagra