0

Najgorsza gala od dobrych 1at w WWE.....co zrobili z Shane to śmiech na sali. Znowu podłoża AJ dla Lesnara... A walka o UV kosmiczna, normalnie 8star

1

Najlepiej rzuty rożne u nas wykonuje Denis. On + Lenglet to byłby gol co 4 dośrodkowanie

1

Dla somsiada to za passata 4 lata

13

Po co daje grać Samperowi i Denisowi?? Skoro i tak kariery nie zrobią, na wiosnę nie będzie z nich korzystał, to lepiej już postawić na młodych, ale takich naprawdę młodych

0

Szkoda, że tak genialny gość jak Almas ma tak słaba pozycję, bo śmiało mógłby zastąpić Bryan i zapewne walka bylbaby lepsza

0

ma ktoś link do całego meczu z Realem z Eleven? pewnie już były takie ale ni zapisałem

0

Tak, jestem jednym z pierwszych antyfanow Vakverde, ale wiem że ostatnie 3 mecze wygraliśmy dzięki niemu. Ale to nie zmienia faktu, że względem wielu piłkarzy zachowuje się bardzo dziwnie

0

Zobacz komentarze moje przed taka durna ocena

0

Przypomne, że np Hakimi zadebiutował w meczu z Tottenhamem

0

Nie mamy pewności że sobie nie poradzą póki nie zagrają, i nie mam na myśli jakiś zespół z niższych lig

0

No dostał, gratulację i co w związku z tym? Zagrał wielkie 0minut

8

Fani Valverde nie widzą, że to o 46miinut więcej niż Alena, Puiq, Miranda, Chumi

3

Komentarz usunięty

0

Genialny. Znacznie bardziej mi podszedł niż np Breaking Nad, ale wiadomo że każdy ma inny gust

6

Jeśli uważasz, że w zeszłym sezonie była jakakolwiek inna taktyka nix: podaj do Messiego może coś zrobi, to znaczy że nie oglądałeś meczy

37

Zycie jest porąbane. Cały tamten i początek tego sezonu Valverde ratuje tylko geniusz Messiego. W znacznej większości meczy tylko dzięki niemu wygrywaliśmy bo nie było żadnej taktyki i pomysłu na grę. A teraz 2 najlepsze mecze pod wodzą Valverde zagraliśmy bez Messiego

50

W Japonii jest inny czas, on już wiedział

0

Dokładnie.

0

Taktyczny.

0

Taktyk.

0

Tak

3

No i jak tu ocenić Rafinhe? W ataku gramy przez niego w 10, ale jak jesteśmy bez piłki to zasuwa za 2 i często asekuruje genialnie Roberto

8

Nie. To jest pewniak niezależnie od wyniku

0

Czyli znowu będą zmiany Semedo, Vidal oraz Munir....

5

Każdy zdrowo myślący nie chciałby w takim meczu Dembele.... Może na ostatnie 10min ewentualnie

2

Cwiakala to dobry wariat jest

1

Akurat Alba jak jest w formie to należy do najlepszych w historii. A teraz jak gra wraz z Messim to już petarda.

1

Która będzie godzina za 60min o tej porze?

3

Co ma jedno do drugiego? Monaco gra tak bo sprzedało wszystkich kluczowych zawodników

0

to nie ja Cię osłabie, tylko Ernest.... i uwierz, że tyle zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?