FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No byl faul, na co tem Var jak dalej są takie błędy...
20
zdecydowanie najlepszy mecz
1
co ja bym dał by wrócił....
7
Gdyby o 100mln mniej to mialoby to jeszcze sens
0
wiadomo, ja nie mówie by następny sezon grać od pierwszych minut Alena, Puiq czy Abelem Ruizem, ale niech kazdy z nich dostaje te 25-30min w meczu z jakimis słaabymi druzynami; podwojna korzyść: zawodnicy odpoczną, a młodziez sie ogra
0
a po za tym obecna kadra nie jest najgorsza: Messi, Coutinho, Rakitić, Busi, Suarez, a i Dembele juz 2 sezony wklasowych klubach spędził
0
przeciez i tak z tak flegmatycznym podejsciem jaki ma Valverde LM nie wygramy
1
przed sezonem gdzie debiutowali Pedro, Busquets, Pique i wielu innych graliśmy w kwalifikacjach z Wisłą, także może warto stracić sezon by "wychować" kolejne genialne pokolenie
0
Emery będzie miał fajny początek
2
Przeciez oni mają lepsza kadre niz Argentyna, i co ważniejsze: lepiej ułożona drużynę
6
Znaczy Dembele aie dobrze zachowal wg Ciebie?? Bo dla mnie zachowal się jak przedszkolak, gowniarz i szczceniak; zero profesjonalizmu i zignorowanie owczesnego klubu i kolegów. Juz Neymar i jego zachowanie przed transferem bylo po stokroć lepsze
0
co ten Griezmann w jakiegoś reżysera się bawi, że filmiki nagrywa o przyszlości....Większa szopka niż z Dembele przed przyjsciem
0
w piłce noznej też są mecze ustawione czasami, a i tak oglądasz
0
bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac
0
1. Omega
2. AJ Styles
3. Young bucks
4. Marty Scurll
5. Tatsuya Naito/ Pentagon
1. Romek
2.Romek
3. Corbin
0
Madry sie znalazł
0
no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach
0
ale Bucksi chca być uznawani za najlepszych w historii, a bez wwe nie można tego stwierdzić; ale kreatywni z największymi gwiazdami nie zawodzą: Owens, AJ, Cole, Nakamura, kazdy dostal swój czas
0
a jak już ktoś napisał o wrestlingu to jakie jest wasze zdanie: the elite dołączy do wwe w 2019? bo wg mnie to jest już raczej nie uniknione
0
zło trzeba zwalczać
1
wtedy będą mówić, ze piłkarze Barcelony i Atletico nie grali na swoim poziomie i nie byli zaangazowani
1
Fabianski jest zdecydowanie pewniejszym bramkarzem niz wtym sezonie mial: Liverpool, Tottenham czy Arsenal z tych czolowych drużyn
0
jak Ci komentatorzy moga mówić, by drużyny nie faulowali uczestników mundialu bo tak nie wypada, no bez jaj. Oni też chca wygrać, chcą się pokazać; jeżeli reprezentacje boją się kontuzji to po co grają te mecze
2
Wniosek: Twoj szwagier to Coutinho
0
noo dla mnie takie zdania pisane 10-8lat temu tez byly smieszne; a teraz to smutna, brutalna prawda. Która czołowa drużyna w Europie ma gorszą pomoc od naszej?
0
"Po grzyba Ci ten Eriksen" :D :D a moze po tego grzyba, że spośród 10-15 drużyn najlepszych w Europie mamy najgorszą pomoc, a Eriksen zmieniłby to o 180 stopni
0
Tebas mówił, ze już ustala terminy
0
ewidentnie brakuje jakiegoś głośnego transferu tutaj. Gdzie de Bruyne, Ronaldinho no i powrót Xaviego jest jeszcze bardzo realny
0
Hiszpania wygra cały mundial. A Niemcy nie awansują do 1/2
0
A ja mialem piekny sen, ze juz tutaj nikt nie pisze o swoich snach