43

noo ale 29mln za Nainggollana to znacznie lepszy biznes. Zdecydowanie lepszy piłkarz od Rafinhi

0

jakie homeryckie porównanie :D

0

Oczywiście ze tak

0

Skoro jest debata czy on czy Thiago, to po prostu jest lepszym piłkarzem i mniej podatny na kontuzje. A dlaczego on, a nie Griezmann? Bo na ten moment nie mamy rozgrywającego( ktoś napisze pewnie ze Eriksen to nie rozgrywający), a Griezmann jest nie potrzebny, bo i tak Suareza nie wygryzie( Valverde nie zmieni takiej gwiazdy, nie ma na tyle "jaj")

5

Olac Griezmanna i Thiago, Eriksen jest nam najbardziej potrzebny

2

Przed gala bylem pewny zwyciestwa Omegi, ale jak wczzesniej wszyscy przegrali swoje pasy to bylem przekonany o jego porazce. No i teraz znowu bedzie ciekaweie w njpw

1

Ulepil?? Liczenie na Messiego i ter Stegena to nie duza zasluga.

1

Youtube pyta sie Chucka czy moze wstawić filmik na strone

1

Dla fanow wrestlingu: Okada vs Omega IV czas zacząć

0

Z obecnego skladu?

0

Wawrinka i Monfils

0

Kiedy bedzie pierwszy program?

1

Noo narazie to Pazdan sie powinien uczyc od Bednarka

0

raczej Pickford

0

tomasz łapinski chyba

0

Oby tylko del Porto i Nadalowi nic sie nie przytrafiło, bo mecz zapowiada sie genialnie

0

pytanie głównie dla studentów, ale jakby ktokolwiek odpowiedział będe wdzięczny: czy w Anglii, Hiszpanii, Francji czy Włoszech jest jakaś odmiana/inna nazwa/ reguła gry we flanki???

0

nieee no skoro tak mówisz to juz mnie nie ma.... napisz cos wiecej z czym masz problem, bo tu nie wesołe poranki w telewizji by jakies zagadki rozwiązywać

0

sprzedać jak najszybciej Suareza i Coutinho, a jeszcze ten fatalny transfer, czy powrót z wypozyczniea, Pique....dramat. Eriksen ma lepsze podania i przegląd pola niż Thiago i Verratti razem wzięci

0

rozgrywającyh też by sie mnostwo znalazlo, ktorzy w wieku 23 lat juz decydowali o grze swojej druzyny

0

to dużo się nie pomyliłem, biorąc pod uwagę srednią ilość dni straconych przez obie kontuzje, a tez warto zaznaczyc, że jak był zdrowy to nie grał zbyt wiele

0

kto tu pisze o Messim? Chyba każdy kto interesuje się futbolem jest w stanie wymienić bez zastanowienia 40 graczy, którzy w wieku 23 lat są kluczowymi zawodnikami lub waznymi ogniwami swoich drużyn. Ale taki Xavi to chyba jeden z nielicznych piłkarzy co tak późno się rozwinęli, mamy czekać, aż Samper moze kiedys blysnie?

0

a nie dostał przypadkiem 2 kontuzji, które wykluczały go na min 4-5msc?

1

23 letni piłkarz to już nie młodzież, tylko już powinien być w pełni ukształtowanym piłkarzem. Ja jestem jednym z pierwszych co chcą La Masie w pierwszym składzie, wolalem 3-4 piłkarzy z rezerw pod koniec sezonu niz możliwy sezon bez porazki w lidze.

6

już tajmy spokój z tym Samperem. Potencjał miał ale 4-5 lata temu. Obecnie ma 23 lata i od 3 lat jest kontuzjowany częsciej niż Bale, Reus i Vermaelen.

2

nie jestem fanem NBA, ale w tym roku zdecydowalem sie ogladac po 1-2 kwarty półfinałów i finału i ten komentator często mówi, ze rzut lub gracz jest transmisyjny. CO to znaczy? Coś w stylu spektakularny?? Moze i dla wielu głupie pytanie ale byłbym wdzieczny za odpowiedz

26

myśle, ze półfinały rok temu były znacznie ciekawsze, teraz jednak trochę łatwiej wytypować faworytów

0

Hart to juz ma tylko uznane nazwisko. Poziomem to chyba bylby 6-7 wyborem do bramki reprezentacji

0

prędzej w taki argument uwierze niż w ten o szansy dla młodych

2

serio ktoś wierzy, ze Valverde prosił o mniejszą kadrę by dawać szansę młodym?? Jakby chciał to i w tym sezonie zagraliby więcej w La Liga niż te 15min czy ile tam tego bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?