FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
noo ale 29mln za Nainggollana to znacznie lepszy biznes. Zdecydowanie lepszy piłkarz od Rafinhi
0
jakie homeryckie porównanie :D
0
Oczywiście ze tak
0
Skoro jest debata czy on czy Thiago, to po prostu jest lepszym piłkarzem i mniej podatny na kontuzje. A dlaczego on, a nie Griezmann? Bo na ten moment nie mamy rozgrywającego( ktoś napisze pewnie ze Eriksen to nie rozgrywający), a Griezmann jest nie potrzebny, bo i tak Suareza nie wygryzie( Valverde nie zmieni takiej gwiazdy, nie ma na tyle "jaj")
5
Olac Griezmanna i Thiago, Eriksen jest nam najbardziej potrzebny
2
Przed gala bylem pewny zwyciestwa Omegi, ale jak wczzesniej wszyscy przegrali swoje pasy to bylem przekonany o jego porazce. No i teraz znowu bedzie ciekaweie w njpw
1
Ulepil?? Liczenie na Messiego i ter Stegena to nie duza zasluga.
1
Youtube pyta sie Chucka czy moze wstawić filmik na strone
1
Dla fanow wrestlingu: Okada vs Omega IV czas zacząć
0
Z obecnego skladu?
0
Wawrinka i Monfils
0
Kiedy bedzie pierwszy program?
1
Noo narazie to Pazdan sie powinien uczyc od Bednarka
0
raczej Pickford
0
tomasz łapinski chyba
0
Oby tylko del Porto i Nadalowi nic sie nie przytrafiło, bo mecz zapowiada sie genialnie
0
pytanie głównie dla studentów, ale jakby ktokolwiek odpowiedział będe wdzięczny: czy w Anglii, Hiszpanii, Francji czy Włoszech jest jakaś odmiana/inna nazwa/ reguła gry we flanki???
0
nieee no skoro tak mówisz to juz mnie nie ma.... napisz cos wiecej z czym masz problem, bo tu nie wesołe poranki w telewizji by jakies zagadki rozwiązywać
0
sprzedać jak najszybciej Suareza i Coutinho, a jeszcze ten fatalny transfer, czy powrót z wypozyczniea, Pique....dramat. Eriksen ma lepsze podania i przegląd pola niż Thiago i Verratti razem wzięci
0
rozgrywającyh też by sie mnostwo znalazlo, ktorzy w wieku 23 lat juz decydowali o grze swojej druzyny
0
to dużo się nie pomyliłem, biorąc pod uwagę srednią ilość dni straconych przez obie kontuzje, a tez warto zaznaczyc, że jak był zdrowy to nie grał zbyt wiele
0
kto tu pisze o Messim? Chyba każdy kto interesuje się futbolem jest w stanie wymienić bez zastanowienia 40 graczy, którzy w wieku 23 lat są kluczowymi zawodnikami lub waznymi ogniwami swoich drużyn. Ale taki Xavi to chyba jeden z nielicznych piłkarzy co tak późno się rozwinęli, mamy czekać, aż Samper moze kiedys blysnie?
0
a nie dostał przypadkiem 2 kontuzji, które wykluczały go na min 4-5msc?
1
23 letni piłkarz to już nie młodzież, tylko już powinien być w pełni ukształtowanym piłkarzem. Ja jestem jednym z pierwszych co chcą La Masie w pierwszym składzie, wolalem 3-4 piłkarzy z rezerw pod koniec sezonu niz możliwy sezon bez porazki w lidze.
6
już tajmy spokój z tym Samperem. Potencjał miał ale 4-5 lata temu. Obecnie ma 23 lata i od 3 lat jest kontuzjowany częsciej niż Bale, Reus i Vermaelen.
2
nie jestem fanem NBA, ale w tym roku zdecydowalem sie ogladac po 1-2 kwarty półfinałów i finału i ten komentator często mówi, ze rzut lub gracz jest transmisyjny. CO to znaczy? Coś w stylu spektakularny?? Moze i dla wielu głupie pytanie ale byłbym wdzieczny za odpowiedz
26
myśle, ze półfinały rok temu były znacznie ciekawsze, teraz jednak trochę łatwiej wytypować faworytów
0
Hart to juz ma tylko uznane nazwisko. Poziomem to chyba bylby 6-7 wyborem do bramki reprezentacji
0
prędzej w taki argument uwierze niż w ten o szansy dla młodych
2
serio ktoś wierzy, ze Valverde prosił o mniejszą kadrę by dawać szansę młodym?? Jakby chciał to i w tym sezonie zagraliby więcej w La Liga niż te 15min czy ile tam tego bylo.