1

Ja bym na to poszedł bez zadnego ale. Kazdy z nas chce zarabiac wiecej. A Neymar to o 2 polki wyzej niz Dembele

0

może źle to sformułowałem; skrzydłowy/ napastnik

0

dlatego przy moim proponowanym rozwiązaniu mamy po 1 "zapasowym" graczu w pomocy i w ataku, i nie będziemy musieli się martwić widząc rozgrzewającego się Gomesa, czy Vidala

0

gdzie mogę pobrać program vensim?? bo potrzebuje pilnie a na ich stronie nie udaje mi się...

0

ale czy transfer Griezzmana jest konieczny? Bez niego możemy sobie pozwolić na sprowadzenie( albo próbe) Eriksena i Thiago, sprzedając pół środki typu Paulinho czy Gomes, i wtedy mamy 4 klasowych pomocników( Busquets, Rakitic, Thiago, Eriksen) i 4 genialnych napastników( Coutinho, Dembele, Suarez i Messi) a w razie potrzeby są jeszcze Paco i Denis

0

ale u nas za sobą miałby Busquetsa i Rakiticia, bo Coutinho raczej będzie grał na skrzydle

2

wiem, ze Romero odpadł, ale Caballero to nadal solidna marka, a ostatni mundial pokazał, ze najsłabszym punktem Argentyny jest....ofensywa, bo obrona grała genialnie, mimo ze minęło 4 lata to jej skład sie duzo nie zmienił

0

Eriksen, w City znacznie łatwiej wykręcić takie liczby jak KDB

0

Arthur bylby super wzmocnieniem gdybysmy mieli 4 klasowych pomocników, a on bylby tylko uzupelnieniem kadry.

0

Francja?? takiej odp się nie spodziewałem :D

0

tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?

1

w Fife ostatni raz grałem 8lat temu, także coś Ci nie pykło. Powtarzam, Lenglet rozegrał jeden!!! dobry sezon i tak w słabej Sevilli( już sciagnelismy goscia, który w słabym klubie sie wyrózniał, mowa oczywiscie o Gomesie); co jeżeli to był ten "jedyny sezon" i zostaniemy na ławce z nim i z Mina, bo przyszłość i zdrowie Vermaelena jest nie wiadomą

0

Umtiti grał juz w OL chyba przez 3-4 sezony a w ostatnim sezonie został wybrany do 11 sezonu Ligue 1 + za niego cena była śmieszna jak na rynek, a Lenglet juz jest znacznie droższy. Nie porównuje Lengleta i Arthura, tylko stwierdzam ze byłyby to dobre transfery gdybyśmy już mieli 14-15 zawodników klasy światowej a ta dwójka przyszła jako uzupełenienie kadry

0

i oby to była prawda

2

Lenglet zaliczył jeden sezon dobry i już go ściągamy, Arthur też nie wiadoma...kiedy zarząd zrozumie, że pół środkami nic nie zwołujemy w Europie a chyba taki klub jak Barcelona powinna do tego dążyć

0

Jak mozna byc tak durny i myslec ze Coutinho tez nie polecial glownie na hajs. Milosci w dzisiejszej pilce nie ma, bo sam Coutinho mowil jeszcze rok temu ze kocja Liverpool i zostanie tam

0

Ten sam Brazylijczyk, który w 4 literach mial swoj poprzedni klub i zostawil go w polowie sezonu??

0

błogoslawieni, którzy uwierzyli a nie widzieli

0

Przy Valverde gramy 4-4-2, takze jako lewy pomocnik Neymar moze być

1

Eriksen albo Neymar

0

a ludzie smieją się ze Neuer będzie podstawowym brakmarzem w Niemczech

0

a jaki jest caly sklad?

4

ciekawe ile studio będzie trwało? czy tak jak w LM 30sekund, czy moze tak jak na ostatnim mundialu jednak troche dłuższe

3

przeciez takim składem Senegal zniszczy naszą pomoc. Piszczek jako srodkowy obrońca?? Błaszczykowski na wahadle gdzie nie wiadomo, czy bedzie gotowy zagrac 30min i musiałby biegać za Mane??? Bez jaj

4

Juz widze jak Valverde ustawi Messiego, Suareza, Rakiticia, Busquetsa na ławce

0

zaczął się Roland Garros a tutaj zero komentarzy??? az tako mało osób interesuje sie tenisem? czy wszystkim zabawe psuje Nadal, gdyz nie ma emocji kto wygra bo faworyt jest tylko jeden

0

Alba za Marcelo

3

Ale kibice Liverpoolu...KOSMOS, przperaszam za duze litery, ale po takim meczu dziekowac bramkarzowi...szacun

1

A taki Fabianski spadl ze Swansea....

0

ooo *****, genialna :D trochę boli ze u nas żaden z pomocników tak nie umie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?