FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym na to poszedł bez zadnego ale. Kazdy z nas chce zarabiac wiecej. A Neymar to o 2 polki wyzej niz Dembele
0
może źle to sformułowałem; skrzydłowy/ napastnik
0
dlatego przy moim proponowanym rozwiązaniu mamy po 1 "zapasowym" graczu w pomocy i w ataku, i nie będziemy musieli się martwić widząc rozgrzewającego się Gomesa, czy Vidala
0
gdzie mogę pobrać program vensim?? bo potrzebuje pilnie a na ich stronie nie udaje mi się...
0
ale czy transfer Griezzmana jest konieczny? Bez niego możemy sobie pozwolić na sprowadzenie( albo próbe) Eriksena i Thiago, sprzedając pół środki typu Paulinho czy Gomes, i wtedy mamy 4 klasowych pomocników( Busquets, Rakitic, Thiago, Eriksen) i 4 genialnych napastników( Coutinho, Dembele, Suarez i Messi) a w razie potrzeby są jeszcze Paco i Denis
0
ale u nas za sobą miałby Busquetsa i Rakiticia, bo Coutinho raczej będzie grał na skrzydle
2
wiem, ze Romero odpadł, ale Caballero to nadal solidna marka, a ostatni mundial pokazał, ze najsłabszym punktem Argentyny jest....ofensywa, bo obrona grała genialnie, mimo ze minęło 4 lata to jej skład sie duzo nie zmienił
0
Eriksen, w City znacznie łatwiej wykręcić takie liczby jak KDB
0
Arthur bylby super wzmocnieniem gdybysmy mieli 4 klasowych pomocników, a on bylby tylko uzupelnieniem kadry.
0
Francja?? takiej odp się nie spodziewałem :D
0
tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?
1
w Fife ostatni raz grałem 8lat temu, także coś Ci nie pykło. Powtarzam, Lenglet rozegrał jeden!!! dobry sezon i tak w słabej Sevilli( już sciagnelismy goscia, który w słabym klubie sie wyrózniał, mowa oczywiscie o Gomesie); co jeżeli to był ten "jedyny sezon" i zostaniemy na ławce z nim i z Mina, bo przyszłość i zdrowie Vermaelena jest nie wiadomą
0
Umtiti grał juz w OL chyba przez 3-4 sezony a w ostatnim sezonie został wybrany do 11 sezonu Ligue 1 + za niego cena była śmieszna jak na rynek, a Lenglet juz jest znacznie droższy. Nie porównuje Lengleta i Arthura, tylko stwierdzam ze byłyby to dobre transfery gdybyśmy już mieli 14-15 zawodników klasy światowej a ta dwójka przyszła jako uzupełenienie kadry
0
i oby to była prawda
2
Lenglet zaliczył jeden sezon dobry i już go ściągamy, Arthur też nie wiadoma...kiedy zarząd zrozumie, że pół środkami nic nie zwołujemy w Europie a chyba taki klub jak Barcelona powinna do tego dążyć
0
Jak mozna byc tak durny i myslec ze Coutinho tez nie polecial glownie na hajs. Milosci w dzisiejszej pilce nie ma, bo sam Coutinho mowil jeszcze rok temu ze kocja Liverpool i zostanie tam
0
Ten sam Brazylijczyk, który w 4 literach mial swoj poprzedni klub i zostawil go w polowie sezonu??
0
błogoslawieni, którzy uwierzyli a nie widzieli
0
Przy Valverde gramy 4-4-2, takze jako lewy pomocnik Neymar moze być
1
Eriksen albo Neymar
0
a ludzie smieją się ze Neuer będzie podstawowym brakmarzem w Niemczech
0
a jaki jest caly sklad?
4
ciekawe ile studio będzie trwało? czy tak jak w LM 30sekund, czy moze tak jak na ostatnim mundialu jednak troche dłuższe
3
przeciez takim składem Senegal zniszczy naszą pomoc. Piszczek jako srodkowy obrońca?? Błaszczykowski na wahadle gdzie nie wiadomo, czy bedzie gotowy zagrac 30min i musiałby biegać za Mane??? Bez jaj
4
Juz widze jak Valverde ustawi Messiego, Suareza, Rakiticia, Busquetsa na ławce
0
zaczął się Roland Garros a tutaj zero komentarzy??? az tako mało osób interesuje sie tenisem? czy wszystkim zabawe psuje Nadal, gdyz nie ma emocji kto wygra bo faworyt jest tylko jeden
0
Alba za Marcelo
3
Ale kibice Liverpoolu...KOSMOS, przperaszam za duze litery, ale po takim meczu dziekowac bramkarzowi...szacun
1
A taki Fabianski spadl ze Swansea....
0
ooo *****, genialna :D trochę boli ze u nas żaden z pomocników tak nie umie....