0

tyle było juz tu pytań o faworytów lub drużyn, które mogą być czarnymi koniami, to ja trochę odwrócę pytanie: która drużyna może całkowicie zawieść( oprócz Anglii i Belgii, które to robią ostatnio notorycznie)?

1

w Fife ostatni raz grałem 8lat temu, także coś Ci nie pykło. Powtarzam, Lenglet rozegrał jeden!!! dobry sezon i tak w słabej Sevilli( już sciagnelismy goscia, który w słabym klubie sie wyrózniał, mowa oczywiscie o Gomesie); co jeżeli to był ten "jedyny sezon" i zostaniemy na ławce z nim i z Mina, bo przyszłość i zdrowie Vermaelena jest nie wiadomą

0

Umtiti grał juz w OL chyba przez 3-4 sezony a w ostatnim sezonie został wybrany do 11 sezonu Ligue 1 + za niego cena była śmieszna jak na rynek, a Lenglet juz jest znacznie droższy. Nie porównuje Lengleta i Arthura, tylko stwierdzam ze byłyby to dobre transfery gdybyśmy już mieli 14-15 zawodników klasy światowej a ta dwójka przyszła jako uzupełenienie kadry

0

i oby to była prawda

2

Lenglet zaliczył jeden sezon dobry i już go ściągamy, Arthur też nie wiadoma...kiedy zarząd zrozumie, że pół środkami nic nie zwołujemy w Europie a chyba taki klub jak Barcelona powinna do tego dążyć

0

Jak mozna byc tak durny i myslec ze Coutinho tez nie polecial glownie na hajs. Milosci w dzisiejszej pilce nie ma, bo sam Coutinho mowil jeszcze rok temu ze kocja Liverpool i zostanie tam

0

Ten sam Brazylijczyk, który w 4 literach mial swoj poprzedni klub i zostawil go w polowie sezonu??

0

błogoslawieni, którzy uwierzyli a nie widzieli

0

Przy Valverde gramy 4-4-2, takze jako lewy pomocnik Neymar moze być

1

Eriksen albo Neymar

0

a ludzie smieją się ze Neuer będzie podstawowym brakmarzem w Niemczech

0

a jaki jest caly sklad?

4

ciekawe ile studio będzie trwało? czy tak jak w LM 30sekund, czy moze tak jak na ostatnim mundialu jednak troche dłuższe

3

przeciez takim składem Senegal zniszczy naszą pomoc. Piszczek jako srodkowy obrońca?? Błaszczykowski na wahadle gdzie nie wiadomo, czy bedzie gotowy zagrac 30min i musiałby biegać za Mane??? Bez jaj

4

Juz widze jak Valverde ustawi Messiego, Suareza, Rakiticia, Busquetsa na ławce

0

zaczął się Roland Garros a tutaj zero komentarzy??? az tako mało osób interesuje sie tenisem? czy wszystkim zabawe psuje Nadal, gdyz nie ma emocji kto wygra bo faworyt jest tylko jeden

0

Alba za Marcelo

3

Ale kibice Liverpoolu...KOSMOS, przperaszam za duze litery, ale po takim meczu dziekowac bramkarzowi...szacun

1

A taki Fabianski spadl ze Swansea....

0

ooo *****, genialna :D trochę boli ze u nas żaden z pomocników tak nie umie....

4

16x powie o przenosinach Lewego do Realu
12x powie, że Piszczek zastopuje Mane na Mundialu
Maszyna się nie zatrzymuje
Milner= Muller
Asensio= Alonso
takie małe przewidywania

0

drużyna, która gra gra najbrzydszy futbol na przestrzeni ostatniej dekady, zatrudnia trenera, grającego piękny o ofensywny futbol, to moze byc ciekawe

0

Najlepszy obronca Serie A :D a nie zaden wynalazek

4

znając umiejętności Pereza do negocjacji, 150mln spokojnie za niego otrzyma jak bedzie chciał go sprzedac

2

Denis przy Setienie bylby jednym z najlepszych pomocnikow w lidze. Jestem pewien

0

no w tym sezonie to cięzko się z ta opinią nie zgodzić

0

4-2-3-1 i w znacznej większości meczy grał tuż za Icardim, mając takiego napastnika 3 asysty to bardzo mało. no to ja miałem takie "szczescie" ze jak oglądałem to zawodził

0

2 gole, 3 asysty w 17 meczach na tej pozycji to bardzo dobry wynik? Plus trzeba powiedzieć, ze w kazdym meczu z czołówki był jednym z najgorszych piłkarzy Interu. Ja nie wiem, czy taki West Ham, czy Southampton da 35mln, bo w lepszych klubach w PL raczej nie ma szans na grę

10

35mln to malo jak na Rafinhe???? jak Inter nie zaplaci 35 to nikt więcej niz 25mln nie da

3

Valverde chce wąską ławkę, bo po co mu więcej niż 15zawodników? jak on wgl z nich nie korzysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?