FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iga chyba średnio sobie radzi z własnym podaniem na początku, oby się poprawiła
4
@Faro, są tacy co klękają przed Fatim
4
@Sulimo, jest opcja „ignoruj” jeśli Ci przeszkadza komentarz kolegi wyżej.
@PizzerMan, Tobie życzę powodzenia w leczeniu choroby i oby przyszedł dzień, że będzie Ci się żyć lepiej. Auta niestety naprawiać musi każdy, zwłaszcza jeśli chce się je używać i w miarę bezpiecznie przemieszczać
1
@Bulbazaur17, 20 lat to przesadziłem, ale z 15 około myślę, że jest realne. U nas stałe łącze mieliśmy już właśnie jakieś 15 lat temu, Neostrada wtedy jeszcze była
1
@bartekvisca , ostatnio chyba z pół roku temu, jak nie więcej
Wymieniasz w tych całorocznych powietrze z zimowego na letnie?
1
@Hosh, też marzę o likwidacji Ekstraklasy
1
@David_Beckham, oby nie grzebał w nosie ani tam gdzie niegdyś trener Niemiec
Ewentualnie Ludwiczek
0
@daniel32778, wszystko zależy od pewnego elementa, który czasem potrafi coś tutaj wyczarować
2
@daniel32778, ja mam chyba ze dwadzieścia lat tutaj już konto, miałem tu konto jak Dodi na podwórku „dzień dobry” mówił do koguta
1
@Bulbazaur17, a to dopiero początek :)
3
@FCBparasiempre, oby ją zlała jak w kaczą dupę
0
@FcPortoFan1999, udaje, bo wiedział, że nie ma szans wygrać i wolał poddać mecz
2
@Ronin47, Fati, a kogo byś chciał
24
@marek86, jedni i drudzy są beznadziejni i na te pytanie nie ma innej odpowiedzi
1
@bartekvisca , po co takie głupoty?
0
@ShawnC, będziemy się wstrzymywać z opiniami do końca jego kontraktu z Barceloną? W żadnym sezonie nie pokazał niczego co sprawiałoby, że ktoś mógłby pomyśleć „tak, to piłkarz na Barcelonę”. Oby jednak udało się go gdzieś wypchnąć, z takimi zawodnikami na szczyt nie da się wrócić
0
@tristan87, rok 2016/2017 to ostatni rok kiedy nasz klub był w LM?
0
@ShawnC, po jakim jednym meczu? Wnioski ludzie wyciągają po jego obecności w Barcelonie, a nie jednym meczu. Na dzień dzisiejszy jeden z najgorszych w kadrze
1
Wczorajszy mecz trzech piłkarzy w wieku 17 lat i przede wszystkim drużyna grała w 10, bo Ferran Torres w tym klubie to jakiś nieśmieszny żart. Marzeniem jest przeczytać do końca okienka transferowego informacje o opuszczeniu klubu przez popularną Sardynkę
0
Komentarz usunięty
0
@ACMaldini3, Ty jesteś kibicem Barcelony czy Milanu?
0
@abram3k, ciekawe kiedy Ty w końcu zaczniesz pisać z sensem
2
Świetny wynik, brawo drużyna, brawo Lewy.
Mistrzostwo jest nasze hej
4
Lewy celował w kibica chyba
0
Wystarczy, że obrońca popełni błąd, a sędzia gwizdnie wątpliwy faul i już Inigo wyzywany od idiotow. Leczcie się
0
@Peciak, a widzisz, sprawa wyjaśniona Mięśniaku
0
@Peciak, a co wróciliśmy do trzech zmian?
1
@MesQueUnClub96, jakoś w listopadzie
0
Balde już kontuzja?
5
@konrad1661, oby do jutra