1

Iga chyba średnio sobie radzi z własnym podaniem na początku, oby się poprawiła

4

@Faro, są tacy co klękają przed Fatim

4

@Sulimo, jest opcja „ignoruj” jeśli Ci przeszkadza komentarz kolegi wyżej.

@PizzerMan, Tobie życzę powodzenia w leczeniu choroby i oby przyszedł dzień, że będzie Ci się żyć lepiej. Auta niestety naprawiać musi każdy, zwłaszcza jeśli chce się je używać i w miarę bezpiecznie przemieszczać

1

@Bulbazaur17, 20 lat to przesadziłem, ale z 15 około myślę, że jest realne. U nas stałe łącze mieliśmy już właśnie jakieś 15 lat temu, Neostrada wtedy jeszcze była

1

@bartekvisca , ostatnio chyba z pół roku temu, jak nie więcej

Wymieniasz w tych całorocznych powietrze z zimowego na letnie?

1

@Hosh, też marzę o likwidacji Ekstraklasy

1

@David_Beckham, oby nie grzebał w nosie ani tam gdzie niegdyś trener Niemiec

Ewentualnie Ludwiczek

0

@daniel32778, wszystko zależy od pewnego elementa, który czasem potrafi coś tutaj wyczarować

2

@daniel32778, ja mam chyba ze dwadzieścia lat tutaj już konto, miałem tu konto jak Dodi na podwórku „dzień dobry” mówił do koguta

1

@Bulbazaur17, a to dopiero początek :)

3

@FCBparasiempre, oby ją zlała jak w kaczą dupę

0

@FcPortoFan1999, udaje, bo wiedział, że nie ma szans wygrać i wolał poddać mecz

2

@Ronin47, Fati, a kogo byś chciał

24

@marek86, jedni i drudzy są beznadziejni i na te pytanie nie ma innej odpowiedzi

1

@bartekvisca , po co takie głupoty?

0

@ShawnC, będziemy się wstrzymywać z opiniami do końca jego kontraktu z Barceloną? W żadnym sezonie nie pokazał niczego co sprawiałoby, że ktoś mógłby pomyśleć „tak, to piłkarz na Barcelonę”. Oby jednak udało się go gdzieś wypchnąć, z takimi zawodnikami na szczyt nie da się wrócić

0

@tristan87, rok 2016/2017 to ostatni rok kiedy nasz klub był w LM?

0

@ShawnC, po jakim jednym meczu? Wnioski ludzie wyciągają po jego obecności w Barcelonie, a nie jednym meczu. Na dzień dzisiejszy jeden z najgorszych w kadrze

1

Wczorajszy mecz trzech piłkarzy w wieku 17 lat i przede wszystkim drużyna grała w 10, bo Ferran Torres w tym klubie to jakiś nieśmieszny żart. Marzeniem jest przeczytać do końca okienka transferowego informacje o opuszczeniu klubu przez popularną Sardynkę

0

Komentarz usunięty

0

@ACMaldini3, Ty jesteś kibicem Barcelony czy Milanu?

0

@abram3k, ciekawe kiedy Ty w końcu zaczniesz pisać z sensem

2

Świetny wynik, brawo drużyna, brawo Lewy.

Mistrzostwo jest nasze hej

4

Lewy celował w kibica chyba

0

Wystarczy, że obrońca popełni błąd, a sędzia gwizdnie wątpliwy faul i już Inigo wyzywany od idiotow. Leczcie się

0

@Peciak, a widzisz, sprawa wyjaśniona Mięśniaku

0

@Peciak, a co wróciliśmy do trzech zmian?

1

@MesQueUnClub96, jakoś w listopadzie

0

Balde już kontuzja?

5

@konrad1661, oby do jutra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?