0

@NeroTFP1, mnie chyba nie będzie

1

@LukaszFan, coś trochę za mało na 2,5km2

1

@Faro, XD nie skomentuję

2

@Faro, po czym twierdzisz, że Fati jest wyżej niż Ferran?

Oni obaj powinni wylecieć z Barcelony

8

@Rastafarnianin, wtedy by im brakło pieniędzy na prezerwatywy dla uczestników

2

@TR3YWAY, Messi

4

@Iniesta997, @Borneo wyjasnij koledze gdzie popełnił błąd ortograficzny

0

@Gronek, te wszystkie nowsze to chyba żadne

1

@FcPortoFan1999, starcie dwóch z osiemnastu zespołów, które nie potrafią grać w piłkę

1

@tristan87, może na kolejnych igrzyskach będziemy mogli wypuścić Lewandowska w bój

0

@kuz, to odmówił wzniesienia czy nie zrezygnował?

5

@NeroTFP1, przecież sami siatkarze zdobyli ponad dziesięć, to kto to liczy?

3

@DLFCB, nie wiem czemu to Messi jest nazywany najlepszym na świecie. Krzywdzą zawodnika City

2

@jakub1906, on to jest przypadek gościa, który odbija się od każdej roboty, bo jest za słaby, ale wciąż chce dużą kasę za swoją pracę.

0

@NeroTFP1, może to dlatego stary się od niego odwrócił, hmmmm.

Nie ma przypadków, są tylko znaki

0

@FcPortoFan1999, @Barcanajlepszyteam, on ma humor dobry, ale żeby zwrócić na siebie uwagę musiał napisać, że „ostatnie edycje oddają mój prywatny stan”. Każdy dzień ta sama śpiewka

2

@NeroTFP1, tylko żebyś nam się tu nie zakochał piękny kawalerze

1

@TR3YWAY, ale ja go nie obarczam. Napisałem tylko, że ktoś bardziej czujny zrobiłby więcej, tyle

0

Jeden z najwyższych zawodników w Premier League - Bernardo Silva ratuje City

0

@FcPortoFan1999, o żadnego. Ja piszę o zespole, a nie o użytkownikach

0

@TR3YWAY, wjechało od lewej strony, czujny kierowca zrobiłby więcej, bo miał na to kilka sekund. Czujny i obserwujący otoczenie kierowca zdążyłby zareagować

1

@TR3YWAY, wina matki, która nie nauczyła dziecka odpowiednich zachowań, a jak widać nie opiekuje się tylko jednym dzieckiem. Pomimo wszystko uważam, że kierowca mógł zrobić więcej. Czujny kierowca zdążyłby zareagować - ten pojechał z dzieckiem na zderzaku. Mam nadzieję, że młody przeżył

2

Kibice United się cieszą, bo to ostatnie trofeum, które mogą wygrać w rozpoczynającym się sezonie

0

@Dari0G, a mi się wydaje, że to fejk. Jeśli to prawda to ta kobieta nie błyszczy inteligencja

0

Korona Kielce właśnie rozgrywa swój mecz. Warto dodać, że zespół z Kielc jest jednym z najbardziej popularnych na La Rambli

0

Haaland jak zaczyna się brać za rozgrywanie to prawie przewraca się o własne nogi

0

@RosjaninBut, myślałem, że go zje

0

@FcPortoFan1999, dobrze, że przyznajesz się do tego, że Ekstraklasa to żaden profesjonalizm

3

Przegrać finał można, to nie jest żaden wstyd, ale to w jakim stylu dziś zrobili to nasi to kompromitacja. Naszej drużyny nie było na boisku

0

Francuzi chyba zapłacili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?