FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner, często niegazowana lub lekko gazowana, takie właśnie mam zachcianki
1
@NeroTFP1, niech ona się od Igi odpier****
1
@Dejvo, jego to średnio będzie obchodzić, bo jest za Liverpoolem, a nie Barceloną
0
@Blantozaur, myśl o tym, że przede wszystkim pracujesz na siebie i swoją rodzinę to będzie Ci może lżej :)
3
@Arden, no jeśli Ci tacy ludzie imponują to gratuluję
8
Jutro będzie news, że to ten przyszły tydzień jest decydujący. Tak to się kręci
1
@Yamal_Williams, chyba wliczyłeś te z treningu też
0
@BorzyKrzys, ja sobie nie robię żadnych przerw i dzięki temu każdy dzień jest do dupy, więc nie muszę się przełamywać
2
@Lionel_Messi10, oj wygląda apetycznie
0
@takisobiektos, okej, cała Polska liga to zakała Polski
0
Śląsk Wrocław to zakała województwa Dolnośląskiego
2
@MesQueUnClub96, dziesiątym
0
@tadzik447, lepiej, Tadzik?
0
Red Bull pokazał Mclarenowi jak to się robi
4
@FcPortoFan1999, XD długo się nie nakibicowałeś
0
@FcPortoFan1999, ten co się śmieje, że Dodi wszystko przeżywa jak mrówka okupacje, a wczoraj robił dokładnie to samo? :)
0
@FcPortoFan1999, gotowałem wtedy sobie żarcie, śledziłem na Flashscore :)
Komentowałem tylko na La Rambli żeby kibice Lecha mogli poczytać moje komentarze
0
@FcPortoFan1999, nie oglądałem, kibicuję słabszym po prostu.
0
@FcPortoFan1999, witam eksperta
1
@agaFCB, to pożycz stówę do dziesiątego
2
@ranger3120, może nie tylko Ty korzystasz ze swojego messengera ;)
7
@Rust_Cohle, wyciekło nagranie jak siedzi na innym chłopaku :D No kopiarka robi napięcie
0
@agaFCB, niedzielna praca w gówno się obraca
Kim jesteś, że musisz iść do pracy?
15
@tadzik447, jutro powrót do kanałów, będzie jazda
3
@ArcziArtt, to Jowita się próbowała przewrócić na drugi bok, a nie jakieś bąki
2
@draxidox, dziwnie zaparkował, takiego stylu jeszcze nie widziałem
1
@Arden, zgłoszony
0
@Transu96, link kaputt
0
@Hindus, XD nie skomentuję hehe
0
@mkord, po tym, że takie drużyny jak Lech czy Pogoń nie grają w pucharach, a poziom ligi jest beznadziejny jeśli uznana marka w Polsce nie radzi sobie od dłuższego czasu