FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@VegetaPolska, chyba sobie żartujesz. Kto ma płacić za utrzymanie miejsca w którym ludzie mogą zrobić siku czy kupę? Państwo?
3
@Rust_Cohle, wynik na tablicy to 21 do 37
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Comentateiro, nienawidzę papiersów i zapachu tego gówna. Ohyda
0
@FcPortoFan1999, trzymam za was kciuki Oskar. Być może już niedługo będziecie razem pedałować na rowerze
0
@FcPortoFan1999, zaiskrzyło między wami? Czy koleżanka dla Ciebie np. była za stara?
1
@Kapitan hawk, był, jest zbanowany od wczesnego ranka :) Niedługo będziesz mógł podać rękę koledze po drugiej stronie.
Pozdrawiam
@FcPortoFan1999, Ty sam z koleżanką na jednej hali? Przez osiem godzin?
2
@FcPortoFan1999, bo oni nie eksportują, sami piją, więc nie ma już co eksportować
1
@Kapitan hawk, oznaczyłeś zbanowanego, to Twój koniec
2
@sokot, a no jest to odrobinę przerażające, że normalnie ubrana kobieta jest w taki sposób oceniana. Polityka co poniektórym zżarła mózg
0
Barcelona przekonała Nico, teraz już z górki. On już tu idzie
0
@FcPortoFan1999, nie odpisuj mi już, bo ja nie chce mieć tyle komentarzy co Ty XD
1
@FcPortoFan1999, Ty i tak starszysz ludzi hehe
1
@FcPortoFan1999, słuchaj, Ty ogólnie jesteś dosyć specyficzny przypadek. Namiętnie oglądasz Ekstraklasę, jarasz się meczami, których większość ludzi nie chce oglądać. Nie wiem czy nie przyjdzie Ci do głowy żeby jechać po ciemku w nocy rowerem.
3
@FcPortoFan1999, mam nadzieję, że masz odpowiednie oświetlenie w rowerze, a na sobie założoną kamizelkę odblaskową, Oskar.
0
@BorzyKrzys, chore. Jak ludzie mają czuć się bezpieczni kiedy nawet przy tak poważnych sytuacjach nikt nie reaguje? Musimy czekać, aż dojdzie do czegoś poważnego?
3
@MesQueUnClub96, palec grzebalec
1
@MesQueUnClub96, a jego pracownicy są idealnym przykładem
2
@mekston, Robert Lewandowski będzie królem strzelców
0
@TR3YWAY, ja pie***** jaki rasista, a niby Argentyńczycy tacy źli
1
@norbi77, niestety, ale odrobinę odleciałeś moim zdaniem. Nie trzeba być za Konfederacją żeby uważać, że to zdjęcie jest normalne
1
@Arden, ktoś z ekspertów poza La Ramblą wypowiedział się już na temat tej całej sytuacji czy jeszcze nie?
4
@Ojciec5tkidzieci, jestem mocno zaskoczony, że zdjęcie normalnie ubranej kobiety może być dla kogoś aż tak wielkim problemem :D
1
@Arden, może go popchnął
9
@norbi77, a co w nim złego, bo nie do końca rozumiem?
10
@Prorokk, w Twoim przypadku to nie zrzucałbym winy na pogodę
1
@FcPortoFan1999, będę Cię obserwować Oskar
3
@FcPortoFan1999, popracujesz kilka lat, będziesz robić ciągle to samo bez widoków na rozwój i szybko zmienisz zdanie ;P
1
@FcPortoFan1999, ile lat pracujesz przy maszynie?
1
@Yamal_Williams, byłeś? Nie byłeś. To nie podważaj