5

@VegetaPolska, chyba sobie żartujesz. Kto ma płacić za utrzymanie miejsca w którym ludzie mogą zrobić siku czy kupę? Państwo?

3

@Rust_Cohle, wynik na tablicy to 21 do 37

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Comentateiro, nienawidzę papiersów i zapachu tego gówna. Ohyda

0

@FcPortoFan1999, trzymam za was kciuki Oskar. Być może już niedługo będziecie razem pedałować na rowerze

0

@FcPortoFan1999, zaiskrzyło między wami? Czy koleżanka dla Ciebie np. była za stara?

1

@Kapitan hawk, był, jest zbanowany od wczesnego ranka :) Niedługo będziesz mógł podać rękę koledze po drugiej stronie.

Pozdrawiam

@FcPortoFan1999, Ty sam z koleżanką na jednej hali? Przez osiem godzin?

2

@FcPortoFan1999, bo oni nie eksportują, sami piją, więc nie ma już co eksportować

1

@Kapitan hawk, oznaczyłeś zbanowanego, to Twój koniec

2

@sokot, a no jest to odrobinę przerażające, że normalnie ubrana kobieta jest w taki sposób oceniana. Polityka co poniektórym zżarła mózg

0

Barcelona przekonała Nico, teraz już z górki. On już tu idzie

0

@FcPortoFan1999, nie odpisuj mi już, bo ja nie chce mieć tyle komentarzy co Ty XD

1

@FcPortoFan1999, Ty i tak starszysz ludzi hehe

1

@FcPortoFan1999, słuchaj, Ty ogólnie jesteś dosyć specyficzny przypadek. Namiętnie oglądasz Ekstraklasę, jarasz się meczami, których większość ludzi nie chce oglądać. Nie wiem czy nie przyjdzie Ci do głowy żeby jechać po ciemku w nocy rowerem.

3

@FcPortoFan1999, mam nadzieję, że masz odpowiednie oświetlenie w rowerze, a na sobie założoną kamizelkę odblaskową, Oskar.

0

@BorzyKrzys, chore. Jak ludzie mają czuć się bezpieczni kiedy nawet przy tak poważnych sytuacjach nikt nie reaguje? Musimy czekać, aż dojdzie do czegoś poważnego?

3

@MesQueUnClub96, palec grzebalec

1

@MesQueUnClub96, a jego pracownicy są idealnym przykładem

2

@mekston, Robert Lewandowski będzie królem strzelców

0

@TR3YWAY, ja pie***** jaki rasista, a niby Argentyńczycy tacy źli

1

@norbi77, niestety, ale odrobinę odleciałeś moim zdaniem. Nie trzeba być za Konfederacją żeby uważać, że to zdjęcie jest normalne

1

@Arden, ktoś z ekspertów poza La Ramblą wypowiedział się już na temat tej całej sytuacji czy jeszcze nie?

4

@Ojciec5tkidzieci, jestem mocno zaskoczony, że zdjęcie normalnie ubranej kobiety może być dla kogoś aż tak wielkim problemem :D

1

@Arden, może go popchnął

9

@norbi77, a co w nim złego, bo nie do końca rozumiem?

10

@Prorokk, w Twoim przypadku to nie zrzucałbym winy na pogodę

1

@FcPortoFan1999, będę Cię obserwować Oskar

3

@FcPortoFan1999, popracujesz kilka lat, będziesz robić ciągle to samo bez widoków na rozwój i szybko zmienisz zdanie ;P

1

@FcPortoFan1999, ile lat pracujesz przy maszynie?

1

@Yamal_Williams, byłeś? Nie byłeś. To nie podważaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?