FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tu dajesz, tam nie dajesz
5
*pilka odbija sie w przebitce od nóg Rodrygo*
Borek: AMBICJA, DETERMINACJA XD
11
Stegen urwiony na kolegow nie pobiegl skakac, nie dziwie sie xD
0
szykuje sie 15 liga mistrzow dla realu
0
Carvajal 4 faule, kolejny musi być żółtkiem
1
@shahman z tym mvp to grubo polecieli
0
@Matelel jako napastnik porazka, jako pomocnik dal kilka fajnych zagran
1
osasuna lekko rezerwowa, dobrze widze?
2
widzicie Denzel mial racje, wystarczy o normalnej godzinie grac i pileczka chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
real chcial zebysmy od nich odskoczyli, ale my sie nie damy tak latwo!
0
zaczynamy polowe z wysokiego C, czyli - Czawi cos ty zrobil tej druzynie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
moze i gramy slabo, ale za to przegrywamy
1
lewandowski bez pedriego nawet gola nie szczeli jednego
5
Xavi po mecz: boisko za mokre, lampy za mocno swieca, o tej godzinie moi pilkarze powinni juz konczyc spotkanie a nie zaczynac
0
patrz Lewy jak to sie robi, bo ostanio niestety zapomniales
0
@MesQueUnClub96 kogos kto umie podac przy 2 na 1
0
czemu Denzel nie ściągnie w końcu z boiska Lewego?
0
Xavi ubral sie jak ja komunie, a z taka Alba mozna jedynie stracic pierwsze miejsce swiete
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jest pileczka, jest busquets i graja chlopaki
1
takimi meczami zdobywa sie kibicow, kibicow atletico
8
Lewandowski po 45 minutach
najlepsze: nie dotknal pilki
najgorsze: dotknal pilke
3
jak na razie najlepsze podanie, ktore dalo najwiecej zagrozenia bylo od Stegena. to wiele mowi o naszej grze XD
0
@Kengo ile do konca kolejek?
5
Xavi: Gavi w żadnym innym zespole na świecie nie byłby tyle razy niezarejestrowany do pierwszej drużyny jak tutaj
1
remis ktory smakuje jak porazka
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.