1

tu dajesz, tam nie dajesz

5

*pilka odbija sie w przebitce od nóg Rodrygo*
Borek: AMBICJA, DETERMINACJA XD

11

Stegen urwiony na kolegow nie pobiegl skakac, nie dziwie sie xD

0

szykuje sie 15 liga mistrzow dla realu

0

Carvajal 4 faule, kolejny musi być żółtkiem

1

@shahman z tym mvp to grubo polecieli

0

@Matelel jako napastnik porazka, jako pomocnik dal kilka fajnych zagran

1

osasuna lekko rezerwowa, dobrze widze?

2

widzicie Denzel mial racje, wystarczy o normalnej godzinie grac i pileczka chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

real chcial zebysmy od nich odskoczyli, ale my sie nie damy tak latwo!

0

zaczynamy polowe z wysokiego C, czyli - Czawi cos ty zrobil tej druzynie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

moze i gramy slabo, ale za to przegrywamy

1

lewandowski bez pedriego nawet gola nie szczeli jednego

5

Xavi po mecz: boisko za mokre, lampy za mocno swieca, o tej godzinie moi pilkarze powinni juz konczyc spotkanie a nie zaczynac

0

patrz Lewy jak to sie robi, bo ostanio niestety zapomniales

0

@MesQueUnClub96 kogos kto umie podac przy 2 na 1

0

czemu Denzel nie ściągnie w końcu z boiska Lewego?

0

Xavi ubral sie jak ja komunie, a z taka Alba mozna jedynie stracic pierwsze miejsce swiete

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jest pileczka, jest busquets i graja chlopaki

1

takimi meczami zdobywa sie kibicow, kibicow atletico

8

Lewandowski po 45 minutach
najlepsze: nie dotknal pilki
najgorsze: dotknal pilke

3

jak na razie najlepsze podanie, ktore dalo najwiecej zagrozenia bylo od Stegena. to wiele mowi o naszej grze XD

0

@Kengo ile do konca kolejek?

5

Xavi: Gavi w żadnym innym zespole na świecie nie byłby tyle razy niezarejestrowany do pierwszej drużyny jak tutaj

1

remis ktory smakuje jak porazka

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?