4

piekna jest ta Girona

1

@Jakchcesz fakt, malcolm lepszy

0

a moze Malcom na klasyk wroci?

13

nikomu nie kibicuje tak bardzo w strzeleniu bramki jak Yamalowi obecnie

2

o kurwa, jeszcze felix

4

@A4ron albo wszystko albo nic

5

ale mocarna lawka rezerwowych XDDDDDDDDD

0

dziekuje panie bozu ze dales nam tych dwoch portugalczykow

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wróciła stara dobra Barça

2

dawno nie mieliśmy tak dobrych Portugalczyków w składzie

6

who needs Fati? XD

0

leci dzisiaj mecz Barçy w jakims pubie/barze w Poznaniu?

1

dobre te turczynki
graja tez calkiem spoko

1

no i Lewy zapewnil sobie tym golem podstawe do konca sezonu

0

WHO NEEDS DEMBELE

1

po pierwsze; na tym boisku pasą się owce, więc nie da się biegać
po drugie; 2:0 to niebezpieczny wynik, więc nie dziwota, że odrobili
po trzecie; Barcelona wybierała składy druga i dostała najgorszego zawodnika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

meh, gdyby nie guardiola to bym nie ogladal po takiej pierwszej polowie

0

jeszcze bedzie 1-1

1

dajcie koseckiemu 3 sezony w legii i bedzie lepszy niz lukaku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

lukaku po co ci glowa?
jem niom XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

mecz dla fanow atletico

0

final ligi europy byl ciekawszy

8

ale bym sobie obejrzal taki final mś z 2022 pierwszy raz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pajor jaka asysta

0

fajnie by bylo dzis na zero z tylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?