FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wygra ten zagra w finale z aston villą
0
Widziałem kilka razy że piła Carlo Rossi różowe więc coś podobnego pewnie bym poszukał
0
50-60 zł coś koło tego
1
Polecacie jakieś wino dla koleżanki na urodziny?totalnie nie znam się na tym rodzaju alkoholu
0
https://www.meczyki.pl/newsy/przekleta-siodemka-w-fc-barcelonie-philippe-coutinho-kolejna-ofiara-klatwy-rzuconej-przez-luisa-figo-/112419-n przyjemny artykuł na temat "przeklętego" nr 7 w Barcelonie.
0
co tam sie dzieje w tych gliwicach xd
0
0
na polsatsport.pl jest skrót
7
No i co z tego że trenował Espanyol? Gość jest świetnym trenerem i kibicuje mu z całych sił w finale
2
Kibicuje Barcelonie ponad 10 lat i powiem wam że czuję się dzisiaj po tym meczu jak śmieć .. po pierwszym meczu byłem pewny awansu wiadomo Liverpool u siebie jest mocny ale my cały sezon gramy kapitalnie w najważniejszych meczach pokazwylismy że możemy kontrolować grę a dzisiaj zagraliśmy jak panienki vidal jedyny który chyba ma jaja w tej drużynie alba był tragiczny gość nie wiedział co się dzieje .. dla tych którzy chcą aby Rakitic został podajcie jakieś argumenty które przemawiają za nim bo gościa nie ma w ważnych meczach o reszcie zespołu nie będę nic mówił bo chu** grali ..
0
trzech faworytów do wygrania złotej piłki
https://pliki.meczyki.pl/big/291/5cd13a21134a9.jpg
5
Serio canal+ wybrało mecz huddersfield z United zamiast watford- chelsea? Przecież to jest nieporozumienie jakieś
0
wątpie że zszedł by z powodu ostrożności przy takim wyniku.
0
Canal+now 38 kanał na nc+
0
A za co foyth wyleciał?
1
Ze względu na Podolinskiego wybieram TVP lubię gościa słuchać , słychać że zna się na rzeczy co wśród komentatorów nie jest oczywiste.
0
hajto dzisiaj w quizie wspominał że zasady awansu z play off w championship są takie że nawet gdy wygrasz pierwszy mecz 7:0 a drugi przegrasz 0:1 to i tak jest dogrywka bo nie liczą sie wyniki tylko zwycięstwa, naprawde tak jest? jakoś nie chce mi sie w to wierzyć bo to było by bez sensu. Jest ktoś w temacie i mógłby sie wypowiedzieć jak to tam wygląda?
0
macie jakiegoś linka do meczy united chelsea? po pl najlepiej
0
Skąd takie info?
0
spalony przy tej bramce jak cholera a borek że decyzja z duchem gry xDD
0
Podziwiam hazarda gość kopany po nogach co chwilę a on to wszystko przyjmuje z uśmiechem na ustach , neymar ucz sie.
1
Też macie komentarz nieco szybciej niż obraz w meczu liv Chelsea?
0
A ja liczę na świetny mecz bo obie drużyny powinny zagrać o 3 pkt, remis nie daje nic ani Chelsea ani the reds
1
Ma ktoś link do derbow Sevilli na telefon?
3
Todibo bardzo pewny widać duży potencjał ,puig kilka dobrych podań jedno świetne do dembele ogólnie na plus , wague najgorszy z całej trójki ale bez tragedii jedna kapitalna interwencja wslizgiem pod koniec meczu, z przodu często łapany na spalonego
0
Nie, tylko polsat sport premium
1
Grosicki z kolejną bramką, zadziwia chyba wszystkich w tym sezonie
1
skręcenie stawu skokowego drugiego stopnia
17
Donnaruma miesąc pauzy, Paqueta koniec sezonu. Cieżko bedzie milanowi utrzymać sie w top4
0
to nie żart wpisz sobie w google i poczytaj.