0

@NeroTFP dzięki za info

0

Zna się ktoś dobrze na koszykówce? Co można powiedzieć o Argentynie i Rosji? mamy z nimi jakieś szanse czy raczej nasi przeciwnicy będą zdecydowanymi faworytami?

0

@Kidd 7 grudnia w Arabii

0

@chudym ale ekipe mieli amerykanie na tych igrzyskach, pogrom nieziemski

9

Norek Tadeusz to legii jest Prometeusz, Nooooorek Tadeeeusz :D

0

@NeroTFP szkoda że pokazują nam to dopiero zagraniczni trenerzy , oprócz Wenty to tak na szybko nie pamiętam innego polskiego trenera który coś osiągnął z drużynami reprezantacyjmymi

2

@xJLx English breakfast to najlepszy program o piłce. mówię ogólnie a nie tylko o angielskiej,kapitalni gutka i kolinski a nawet Rudzkiego polubiłem jako prowadzącego , szkoda jakby mieli zakończyć działalność

0

@Gosciuu MŚ 2006 pamiętny finał włochy Francja ,całym sercem za włochami byłem wtedy

0

Loren moron kolejna bramka dla betisu a podobno brakuje im napastnika

0

@matirix20 tak dzisiaj

0

orientuje się ktoś może o której mniej więcej walka fury powietkin?

0

Panowie podeslecie jakiś link z meczu barcy żeby smigal na telefonie?

0

@Gaucho tragedia.. śmierć córki to podobno najgorszA strata dla ojca, dużo sił w tej trudnej chwili dla Lucho

0

aktualnie wiadomo że nic nie wiadomo. Radził bym zachować spokój do czasu jakieś oficjalnej wiadomosci

0

@baryn chodzi mi o to że Bartomeu osobiście sie tym zajął. dzisiaj rano poleciał zamykać transfer , jedno spotkanie i transfer zamknięty, coś mi tu śmierdzi

1

@Karol1993 eurosport 1 i polsat sport premium

2

nie chce być złym prorokiem ale te szybko zakończone negocjacje mogą świadczyć o tym że Bartomeu zaoferował PSG jakieś gigantyczne pięniądze + gracze.. chciałbym sie naprawde mylic

0

@barcowy1899 Pewnie Polowi głupio powiedzieć szpakowskiemu coś w stylu" ej weź już więcej nie przychodź bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia" . co do prowadzącego zgadzam sie ,dla mnie idealnym prowadzącym byłby smoku który ma doświadczenie jak prowadzić podobne programy i ćwiąkała jako gość.

0

Panowie mieliście kiedyś w fifie tak że po włączeniu ultimate team na drugi dzień usunęło wam 2-3 zawodników ze składu? Da się ich jakoś odzyskać?

1

jeśli Semedo odszedł by do PSG to kto grałby na prawej obronie Wague? który tak naprawde nie zagrał żadnego ważnego meczu czy wrócimy do Roberto? bo wątpie że kogoś kupimy na te pozycje

0

@Katalonbar xddddddd

2

@Kuubuz powiedział że dobrze że dembele zdążył na drugą połowę to duży jego sukces

7

Ćwiąki jak jedzie po Dembele xd

1

"legia zjada te ligę jak valverde filozofie barcelony" komentarz na czacie podczas ligi minus na YT nawet śmiechłem.

3

cyrk z tym varem coraz większy przecież to karny ewidentny dla milanu

0

de paul co wejście

1

Miał być var miało być bardzo mało kontrowersji , mam wrażenie że nic się nie zmieniło

5

Luiz jest katastrofalny

0

@amanter już widzę jak real odda im napastnika którego tyle co kupili i dali za niego kupę siana a w przyszłości może być jednym z najlepszych napastników na świecie.

26

@Suzu hahaha co za głupoty z tym joviciem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?