FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq nie chodzi o pieczenie dupy tylko o to że neymar jest zwykłym najemnikiem który pójdzie tam gdzie dadzą mu więcej siana a niektórzy tu uważają że on kocha Barcelonę i za wszelką cenę chce tu wrócić co jest nie do końca prawdą
0
Jak zagrali Firpo i griezman? Kto najlepszy na boisku a kto najsłabszy? Jakby ktoś mógł streścić to byłbym wdzięczny.
0
@NeroTFP być może morda jeża któryś łamie kto to wie xDD
3
@inoks masz zakuty łeb? ;))))
2
@AdrianGajewski2005 mam nadzieje że nigdy "Neymar fichado" nie ujrzymy
0
@Homeopata8989 oczywiście nie jest idealny ale mimo wszystko Danilo nie ma do niego podjazdu
14
Rozmawiam sobie właśnie ze znajomym kibicem juve, pytam jak patrzy na sprzedaż cancelo i gość stara się mi wmówić że Danilo jest dużo lepszym zawodnikiem od cancelo bo ten tylko do przodu a w obronie mizeria w przeciwieństwie do danilo który według niego obrońca jest świetnym.. w pewnym momencie naprawdę nie wiedziałem co odpisać na takie głupoty
0
@brashh naprawde dziwne że nikt go nie chce za tak śmieszną cenę o jakiej sie mówi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na własne życzenie
4
Dembele jest tragiczny
4
@RedKorsak no chyba nie xd
8
Ależ wojna w ringu
0
pijanego wujka z wesela Dumanowski zniszczył system XDD
0
o której mnie więcej walka kownackiego z arreolą?
16
najpier asysta z siatką teraz gol z siatką xd
0
Sancho co porobił na skrzydle asysta z siatą bardzo ładnie
0
@NeroTFP żebyś nie wykrakał xd
1
Hahahah ten klub to żart xdd
0
Wie ktoś za co Costa i carvajal czerwone kartki dostali?
0
@ViscaBarca123 o tak Trumpet jeden z lepszych setów w tamten weekend
0
@SinMistico jasne wiem o co chodzi ale 2 weekendy więcej świetnej muzyki, nie ma co narzekać :)
0
@ranger3120 koniecznie do nadrobienia set.
0
@ranger3120 sledziłes seta Charlotte de witte? Jak dla mistrzostwo świata co zagrała.
1
@SinMistico a dla mnie spoko że są 2 weekendy jest tylu świetnych dj-ów że ciężko wszystkich w jeden weekend upchnąć
0
@xVENUMx dobrze dla niego że chociaż wygrali.
0
@Jordi10 nie wygląda na przypadek, widać jak dociska noge w ostatniej chwili
0
@Cave żeby tylko Erni myślał tak samo
0
Ma ktoś linka do bramki Rakitica?
0
@ViscaBarca123 no nie... wiadomo gdzie?