0

@masq nie chodzi o pieczenie dupy tylko o to że neymar jest zwykłym najemnikiem który pójdzie tam gdzie dadzą mu więcej siana a niektórzy tu uważają że on kocha Barcelonę i za wszelką cenę chce tu wrócić co jest nie do końca prawdą

0

Jak zagrali Firpo i griezman? Kto najlepszy na boisku a kto najsłabszy? Jakby ktoś mógł streścić to byłbym wdzięczny.

0

@NeroTFP być może morda jeża któryś łamie kto to wie xDD

3

@inoks masz zakuty łeb? ;))))

2

@AdrianGajewski2005 mam nadzieje że nigdy "Neymar fichado" nie ujrzymy

0

@Homeopata8989 oczywiście nie jest idealny ale mimo wszystko Danilo nie ma do niego podjazdu

14

Rozmawiam sobie właśnie ze znajomym kibicem juve, pytam jak patrzy na sprzedaż cancelo i gość stara się mi wmówić że Danilo jest dużo lepszym zawodnikiem od cancelo bo ten tylko do przodu a w obronie mizeria w przeciwieństwie do danilo który według niego obrońca jest świetnym.. w pewnym momencie naprawdę nie wiedziałem co odpisać na takie głupoty

0

@brashh naprawde dziwne że nikt go nie chce za tak śmieszną cenę o jakiej sie mówi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na własne życzenie

4

Dembele jest tragiczny

4

@RedKorsak no chyba nie xd

8

Ależ wojna w ringu

0

pijanego wujka z wesela Dumanowski zniszczył system XDD

0

o której mnie więcej walka kownackiego z arreolą?

16

najpier asysta z siatką teraz gol z siatką xd

0

Sancho co porobił na skrzydle asysta z siatą bardzo ładnie

0

@NeroTFP żebyś nie wykrakał xd

1

Hahahah ten klub to żart xdd

0

Wie ktoś za co Costa i carvajal czerwone kartki dostali?

0

@ViscaBarca123 o tak Trumpet jeden z lepszych setów w tamten weekend

0

@SinMistico jasne wiem o co chodzi ale 2 weekendy więcej świetnej muzyki, nie ma co narzekać :)

0

@ranger3120 koniecznie do nadrobienia set.

0

@ranger3120 sledziłes seta Charlotte de witte? Jak dla mistrzostwo świata co zagrała.

1

@SinMistico a dla mnie spoko że są 2 weekendy jest tylu świetnych dj-ów że ciężko wszystkich w jeden weekend upchnąć

0

@xVENUMx dobrze dla niego że chociaż wygrali.

0

@Jordi10 nie wygląda na przypadek, widać jak dociska noge w ostatniej chwili

0

@Cave żeby tylko Erni myślał tak samo

0

Ma ktoś linka do bramki Rakitica?

0

@ViscaBarca123 no nie... wiadomo gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?